Ana Sayfa / İlginç / Japon yetişkin filmi oyuncusu kadın 80 yaşında emekli oldu
JAPON YETİŞKİN YAŞLI FİLM OYUNCUSU KADIN

Japon yetişkin filmi oyuncusu kadın 80 yaşında emekli oldu

Dünyanın yetişkin film sektöründe oynayan en yaşlı oyuncusu olan Japon kadın 80 yaşında emekli oldu. Japon kadın 80 yaşında yetişkin film oyunculuğundan emekli olduğunu da basın toplantısıyla açıkladı. Japonya’da yetişkin yaşlı film sektörü her geçen gün büyüyor. 

Japonya’da 80 yaşındaki kadın yetişkin film oyuncusu son filmini çektikten sonra emekli oldu. Eski bir opera sanatçısı olan ve 71 yaşında yetişkin filmler çekmeye başlayan Maori Tezuka, dokuz yıllık kariyerin ardından emeklilik kararı aldı. Dünyanın ve Japonya’nın en yaşlı kadın yetişkin film oyuncusu olan Tezuka, emeklilik kararıyla ilgili Japon basınına konuştu.
Hoşlandığı erkeklerin ‘tükendiğini’ söyleyen 80 yaşındaki Tezuka, “Işıklar yandığından elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız. Hiçbir pişmanlık duymuyorum ama karşımdaki aktör benim tipim olmadığında, çekimler zorlaşıyordu” ifadelerini kullandı.

YETİŞKİN YAŞLI FİLM TEKLİFİ SÜRÜYOR

“Benim için konu hiçbir zaman para değildi” diyen Tezuka, “Şimdiden iki ya da üç yıl sonra geri dönmem için teklifler aldım. ‘Düşüneceğim’ dedim” diye de ekledi.

127 milyonluk sahip Japonya’da nüfusun üçte biri 65 yaşının üzerinde. Bu da ülkede her geçen gün gelişen ‘ihtiyar yetişkin filmine’ gösterilen rağbeti açıklıyor. Japonya’nın 20 milyar dolar’lık yetişkin film sektörünün dörtte biri de yaşlıların yer aldığı filmlerden geliyor.

İlginizi Çekebilir

PlayStation oyunları yeni zamlı fiyat

PlayStation oyunlarına gelen zam ve yeni zamlı oyun fiyatları. PlayStation oyun fiyatlarında fiyat artışına gidildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting