Ana Sayfa / Kadınca / Kadir Güneş neci, kimin oğlu?

Kadir Güneş neci, kimin oğlu?

Kadir Güneş, Aleyna Tilki’nin sevgilisi olarak magazin gündeminde yer bulan isimlerden biri. Kadir Güneş, kimin oğlu, nereli, yaşı ve neci merak ediliyor. Aleyna Tilki ile kadir Güneş’in evlenebileceği de yorumlarda yer alıyor.

Aleyna Tilki sevgilisi Kadir Günüş ünlü işadamı Metin Güneş’in oğlu. Kadir Güneş ile Aleyna Tilki’nin ilişkilerini ileride evlilikle  taçlandırmak istedikleri de konuşuluyor. Aleyna Tilki ile aşk yaşayan Kadir Güneş, magazin dünyasında yeniden gündeme geldi. Bir süredir aşk yaşadığı Aleyna Tilki’den ayrıldığı iddia edilen Kadir Güneş, internet üzerinden araştırılmaya başlandı. Peki, Kadir Güneş kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler
Kadir Güneş, Tarkan ve Ebru Gündeş gibi ünlü isimlerle arkadaş olan iş adamı Metin Güneş’in oğlu, modacı Gülnur Güneş’in kardeşidir. Aslen Ankaralıdır. Kadir Güneş, bir dönem Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Geçtiğimiz Şubat ayında eğlenmeye çıkan ikili mekanda kavga etmeleriyle gündem olmuştu. Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Kadir Güneş’in birçok takipçisi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Fatma Eroğlu öldü

Fatma Eroğlu hayatını kaybetti. Musa Eroğlu’nun eşi 72 yaşında öldü. Türk halk müziği sanatçısı Musa …