Ana Sayfa / Sağlık / Kahtalı Mıçe isyan etti

Kahtalı Mıçe isyan etti

Gırtlak kanseri olduğu öne sürülen Kahtalı Mıçe, çıkan haberlere isyan etti. Gırtlak kanserine yakalandığı iddia edilen ‘Kahtalı Mıçe’ lakaplı şarkıcı Mustafa Aslan sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Kahtalı Mıçe’nin isyanı. Kahtalı Mıçe hastalığı ile ilgili konuştu. Duyurduğu kötü haberler nedeniyle ‘sanat dünyasının felaket tellalı’ olarak anılan ses sanatçısı Onur Akay, geçen gün Kahtalı Mıçe’nin gırtlak kanserine yakalandığını söylemişti.

Akay, “Gırtlak kanseri teşhisi konulan sanatçımız Antalya’da tedavi görüyor. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yatan sanatçımızın kemoterapi tedavisi de devam ediyor. Ayrıca sanatçımızın ekonomik anlamda sıkıntılar yaşadığını da öğrendim. Lütfen dualarınızı esirgemeyin” ifadelerini kullanmıştı.

İddiaların ardından Kahtalı Mıçe, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Kanser olmadığını belirten şarkıcı, “Beni seven insanlar, öyle bir şey yok. ‘Gırtlak kanseri olmuş, ekonomik durumu kötü’ yönünde çıkan haberler asılsızdır. Evet, biraz rahatsızım ama gırtlak kanseri değilim. İki tane kitle var ince bağırsağımın üstünde. Onun tedavisini ve kemoterapisini görüyorum. Gayet iyiyim. Tedavi gördüğüm için biraz hırpalandım bu da normal. Sevenlerim, dostlarım, akrabalarım var ve benim için korkuyorlar” dedi.

İlginizi Çekebilir

Robet Fico öldü mü?

Suikasta uğrayan ülke başbakanı kim ve kimler suikast düzenledi. Slovakya başbakanı öldü mü suikastte kim …

Sınırsız Hosting