Ana Sayfa / İlginç / Kanserli hastaya piyango çıktı

Kanserli hastaya piyango çıktı

Piyango bu kez kanser hastasına adama vurdu. B’de büyük ikramiye kanser hastası adama çıktı. ABD’de 1,3 milyar dolarlık piyangoyu kazananlardan biri, 8 yıldır kanserle mücadele eden Cheng “Charlie” Saephan oldu.

Piyango büyük ikramiyesi bu kez kanser has tası adama çıktı Amerika’da. ABD’nin en büyük piyangosu kanserle mücadele eden hastaya çıktı.

ABD tarihinin en büyük ikramiyelerinden biri olan 1,3 milyar dolarlık piyangonun kazananları belli oldu.

İkramiyeyi bölüşen şanslı isimlerden biri de kanser hastası Cheng “Charlie” Saephan. Laos kökenli göçmen, 8 yıldır kanserle mücadele ettiğini ve kazandığı parayı iyi bir doktor bulmaya harcayacağını söyledi. Oregon’da yaşayan iki çocuk babası 46 yaşındaki adam, “Bu parayı harcamak için ne kadar zamanım var, ne kadar yaşayacağım bilmiyorum. İkramiyeyi ailem ve sağlığım için harcayacağım” dedi. Piyango biletini arkadaşıyla birlikte aldığını ve milyar doları bölüşeceklerini anlatan Saephan, “Henüz ölmek istemiyorum, önce ailem için bir şeyler yapmak istiyorum” diye konuştu.

Bir havayolu şirketinden makinist olan Saephan, ABD’nin en büyük dördüncü Powerball çekilişinde vergi kesintileri sonrası 422 milyon doların sahibi olacak.

ABD tarihinin 2 milyar dolarlık en büyük piyangosu, 2022’de sahibini bulmuştu.

İlginizi Çekebilir

Altın meyve veren ağaç

İbret verici günümüzü anlatan muhteşem bir alıntı. hırsız, kral ve tohum.. Bir zamanlar Çin’de bir …

Sınırsız Hosting