Ana Sayfa / Yaşam / Kapadokya’da ölümden dönen basketbolcu
TOFAŞ'LI BASKETBOLCU

Kapadokya’da ölümden dönen basketbolcu

TOFAŞ’lı basketbolcu Kapadokya’daki 9 Nisan’daki balon kazasında ölümden döndü. Fransa’nın İstanbul Başkonsolos yardımcısının öldüğü balon kazasında TOFAŞ’ta forma giyen Kolombiyalı basketbolcu da vardı. TOFAŞ’ta forma giyen Kolombiyalı basketbolcu Juan Palacios, bu sabah Kapadokya’da meydana gelen balon kazasında ölümden döndü.

Basketbolcu Juan Palacios, kapadokya’Da balon kazasında ölümden dündü 9 nisan 2017 günü. Kapadokya’da bu sabah saatlerinde meydana gelen balon kazasında TOFAŞ’ın Kolombiyalı pivotu Juan Palacios ve kız arkadaşının da bulunduğu öğrenildi.
MAÇTAN SONRA KAPADOKYA’YA GİTTİ

TrendBasket kaynaklarından edinilen bilgilere göre Palacios, dün Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nde Beşiktaş Sompo Japan ile TOFAŞ’ın karşı karşıya geldiği maçın ardından kız arkadaşıyla birlikte Kapadokya’ya gitti.
BİNDİĞİ BALON DÜŞTÜ

Meydana gelen kazada balonun iniş sırasında elektrik teline çarptığı belirtildi. Palacios’un vücudunda önemli olmayan morluklar olduğu da elde edinilen bilgiler arasında yer alırken Palacios’un kız arkadaşının ise elmacık kemiğinin kırıldığı ve ciddi seviyede olmayan bir ameliyata girdiği ifade edildi.

İlginizi Çekebilir

Barış Boyun neci, nereli, yaşı?

Barış Boyun aslen nereli, kaç yaşında, hangi çetenin lideri ve Barış Boyun örgütünün uçları işlediği …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting