Ana Sayfa / Manşet / Kılıçdaroğlu’ndan yeni seccade açıklaması

Kılıçdaroğlu’ndan yeni seccade açıklaması

Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu yeni bir seccade açıklaması yaptı ve iftiraya karşın bakın kimlere sığındı. Erdoğan ve ekibi ise bu gollük pası anında değerlendirdi Türkiye7De siyaset yine din istismarı ve Müslümanlar’ın oy deposu üzerinden yoğunlaştı.

Kılıçdaroğmlu’ndan yeni seccade özrü geldi. AKP cephesi ise din vurgusu üzerinden Kılıçdaroğlu’na saldırmaya devam ediyor. Maalesef Türkiye7de siyaset uzun zamandır din istismarı üzerinden yürüyor seçim dönemi herkes bi Müslüman rolü oynuyor. Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seccadeye ayakkabı ile bastığı fotoğrafı üzerinden kendisini eleştirenlere yanıt verdi. İktidar temsilcilerinin kendisine operasyon yaptığını belirten Kılıçdaroğlu, “Yerdeki seccadeyi görmedim. Ben onların operasyonunu umursamam. Ben samimi olarak üzgünüm, bunu ifade edeyim. Ailem hiçbir kutsala saygısızlık etmez. Bu benim hayat tarzıma, varoluşuma aykırı. Böyle iftiralardan, operasyonlardan siz samimi Müslümanlara sığınıyorum” dedi.

Millet İttifakı Saadet Partisi’nin ev sahipliğindeki iftar etkinliğinde buluştu. Programda konuşan cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seccadeye ayakkabı ile bastığı fotoğraf üzerinden yapılan eleştirilere yanıt verdi.

İktidar tarafından hedef gösterildiğini söyleyen Kılıçdaroğlu, “Yerdeki seccadeyi görmedim. O kare üzerinden operasyon yapıyorlar. Açıkça söyleyeyim. Ben onların operasyonunu umursamam. Ben samimi olarak üzgünüm, bunu ifade edeyim.” dedi.

Kılıçdaroğlu sözlerine şöyle devam etti: “Ailem, eşim, çocuklarımız asla ve asla hiçbir kutsala saygısızlık etmez bunu da bilmenizi isterim. Bu benim hayat tarzıma, varoluşuma aykırı. Böyle iftiralardan, operasyonlardan siz samimi Müslümanlara sığınıyorum”

Kılıçdaroğlu’nun katıldığı bir iftar programında verdiği poz tartışma yarattı. Kılıçdaroğlu’nun seccadeye ayakkabı ile basması gündem oldu. Görüntüler üzerine sosyal medyadan açıklama yapan Kılıçdaroğlu, “Üzgünüm, seccadeyi göremediğim için çok üzgünüm. Dünyada kimseyi incitmek istemem, hele milletimi asla. Buradan istismarcılık yapanları ve kullandıkları propaganda aparatlarını da milletimizin vicdanına bırakıyorum.” ifadelerini kullandı. Ancak Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafı iktidar kanadının tepkisini çekti.

İlginizi Çekebilir

Icardi’ye 1 maç ceza

Icardi 1 maç ceza aldı. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi’ye 1 maçlık …

Sınırsız Hosting