Ana Sayfa / Kadınca / Kınalı el logosu (Akşener’in parti ismi)
AKŞENERİN PARTİ LOGOSU

Kınalı el logosu (Akşener’in parti ismi)

Meral Akşener’in kuracağı partinin logosu Akşener’in kınalı eli olacak. Yeni kurulacak olan Meral Akşener’in partisinin ismi de Türkiyem olması şaşırtmayacak. İşte Meral Akşener ve ekibinin kuracağı yeni parti ile ilgili logo, slogan ve parti isimleri. Meral Akşener, referandumda ‘kınalı eli’ ile kampanya yürütmüştü. Kuracağı partinin logosunun da ‘el’ olması ağırlık kazandı.

Kınalı el parti logosu oluyor Meral Akşener’in. Meral Akşener partisini 29 Ekim günü Samsun’da açıklayacak. Akşener’in kuracağı partinin ismi de netleşiyor şuanda 5 isim üzerinde çalışılıyor. Cumhuriyet Bayramı’nda Atatürk’ün kurtuluş mücadelesini başlattığı Samsun’da ilk toplantısını yapmayı planlayan Meral Akşener liderliğinde kurulacak partinin logosu netleşti.

KINALI EL ANLAMI NE İFADE EDİYOR?

Partinin logosu Meral Akşener’in anayasa referandum kampanyasında kullandığı “kınalı eli” olacak. Logo için her parmağı adalet, demokrasi, refah, kardeşlik gibi sloganları simgeleyen el işareti ağırlık kazandı.
Akşener, Ümit Özdağ ve Koray Aydın başta sosyal medya olmak üzere tabandan gelen tepkiler üzerine yeni partinin isminin Merkez Demokrat Parti olmasından vazgeçti. Parti tüzüğü ve programı dahil her konuda “istişare” mekanizmasına önem veren üçlü, yeni partinin “tek kelimelik” ismi olması konusunda görüş birliğine vardı. Düşünülen isimler arasında; Milli, Merkez, Türkiyem, Demokrasi ve Anayurt Partisi’nin geçtiği ifade edildi.Kulislerde, Akşener’in partisinin transfer edeceği milletvekilleri ile TBMM’de grup kuracak sayıya ulaştığı da konuşuluyor.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting