Ana Sayfa / Kadınca / Kızılcık Şerbeti’nde Ajda Pekkan oynayacak

Kızılcık Şerbeti’nde Ajda Pekkan oynayacak

Ajda Pekkan Kızılcık Şerbeti dizisinde konuk oyuncu oluyor. Kızılcık Şerbeti Ajda Pekkanlı bölüm izlenme rekorları kırabilir. Süperstar Ajda Pekkan, Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’ne konuk olacak. Pekkan’ın konuk olacağı bölüm 29 Aralık’ta yayınlanacak.

Kızılcık Şerbeti dizisine Ajda Pekkan da katıldı konuk oyuncu olarak. Ajda Pekkan dizide oynayacak. Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Ceren Yalazoğlu Karakoç ve Settar Tanrıöğen’in başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti’ne sürpriz bir konuk oyuncu geliyor. Süperstar Ajda Pekkan ilerleyen bölümlerde dizinin bir bölümünde yer alacak.

BÖLÜM 1 AY SONRA YAYINLANACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, geçen sezon dizide şarkısı da çalınan Ajda Pekkan sevilen projeye konuk olacak ve Süperstar Kıvılcım’ın program sunduğu televizyon kanalının yılbaşı eğlence programına konuk olacak. Pekkan geçen sezon diziye RTÜK cezası verildiği günlerde sahne aldığı mekanda kendisini izlemeye gelen dizinin Fatih’i Doğukan Güngör’le sohbet etmiş ve sahneden sansür kararını kınamıştı. Pekkan’ın yer alacağı sahne 29 Aralık’taki 45. bölümde yaşanacak.

Geçen aylarda da Kızılcık Şerbeti’nin oyuncuları Doğukan Güngör ile Sibel Taşçıoğlu da Pekkan’ı Harbiye konserinde izlemişti.

Süperstar Ajda Pekkan, Kızılcık Şerbeti dizisine konuk oluyor

Süperstar Ajda Pekkan, Kızılcık Şerbeti dizisine konuk oluyor

Süperstar Ajda Pekkan, Kızılcık Şerbeti dizisine konuk oluyor

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Sınırsız Hosting