Ana Sayfa / Kadınca / Koç burcu kadını ve erkeğine hediye seçimi
KOÇ BURCU NASIL HEDİYE İSTER

Koç burcu kadını ve erkeğine hediye seçimi

Çok sorulur hangi burç hangi hediyelerden hoşlanır. burçlara göre kadınlara ve erkeklere hediye seçimi nasıl olmalı ve koç burcu kadını ve koç burcu erkeğine hangi hediyeler alınmalı ve hangi hediyeler alınmamalı diye. 2017 sevgililer günü için koç burcu erkeğine alınabilecek hediyeler ve koç burcu kadınının hoşuna gidecek hediye ve jestleri sizler için derledik. Burca göre hediye seçimi çok önemli. İnternetin en iyi hediye önerisi veren sitesindesiniz.

Koç burcu kadını titiz erkeği ise hediyeyi sever. Koç erkeğine alınabilecek en güzel sevgililer günü, yılbaşı ve doğum günü hediye seçeneklerini sizler için araştırdık bulduk. İnce eleyen sık dokuyan koç burcu insanları hediyenin de güzelini ve anlamlısını sever.

KOÇ BURCU İÇİN HEDİYE SEÇENEKLERİ KADIN VE ERKEK

Koç Burcu dönemi (21 Mart – 20 Nisan)

Koç Erkeği hediyeleri: Paraya önem vermeyen koç erkeği incelikten. aşktan ve zerafetten yanadır. Koç burcu kesici aletler, demir ve ateşi yöneten ateş burcudur. Koç erkeğine şık bir çakı, bıçak ya da mangal seti ile sürpriz yapabilirsiniz. Koç insanı her zaman yeni işler peşinde olduğu için deri bir evrak çantası veya hesap makinasına ihtiyaç duyabilir. Ofisi için kaktüs hediye edebilirsiniz –dikenler Koç tarafından yönetilir. Rekabetli sporlardan hoşlandır, önemli bir maça bilet alın. Koç, savaşçıların burcu olduğu için bilgisayarında oynayabileceği bir savaş oyunu alabilirsiniz. Ona bir çift kovboy çizmesi ya da deri kemer alabilirsiniz. Bu burç vücutta başı yönetir, şapka veya bere gibi bir hediyeyi sevebilir.

GÜZELLİK SALONU ÜYELİĞİ HEDİYE EDİN

Koç Kadını hediyeleri: Güzellik ve makyaj vazgeçilmezleridir koç kadınının. Koç burcu vücutta başı yönetir. Koç kadınına saçları için hoş aksesuarlar, şapka veya bere alabilirsiniz. Güzellik salonundan makyaj veya yüz bakımı yaptırması için hediye çeki verebilirsiniz. Makyaj ve cilt bakım ürünlerine bayılacaktır. Heyecan duygusunu tatmin etmesi için yarış bisikleti ya da roller-blade, paten alabilirsiniz; hızlı sporlardan büyük zevk alır. İyi bir poker oyuncusu olabilir; iskambil kağıtları hoşuna gidecektir. Büyük ve gerçek doğa olaylarının yer aldığı, örneğin büyük bir kasırga ilgili belgesel film video kaset ya da DVD alabilirsiniz. İlgi çekmeye bayılan Koç kadınına kalabalık bir sürpriz parti düzenleyebilirsiniz. Acılı ve baharatlı yiyecekleri sevebilir; bol baharatlı soslar ve cipsler hazırlayabilirsiniz. Mücevher almak istiyorsanız, en sevdiği taş pırlantadır; minik küpeler ya da pırlanta taşlı bir yüzük çok hoşuna gidecektir. İpek veya saten seksi iç çamaşırlarına bayılır; en favori renkleri parlak kırmızı ya da pembe tonlarıdır.Sitemize yorum yapın herkes faydalansın..

 

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting