Ana Sayfa / İlginç / Kurban tatili 11 gün oldu mu?

Kurban tatili 11 gün oldu mu?

SON DAKİKA kabine Toplantısı ve Kurban Bayramı tatili 11 gün oldu mu soruları. Erdoğan ne zaman açıklama yapacak bugün Kabine Toplantısı sonrası bilgisi. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün toplanıyor. Gündemde bayram tatilinin süresi ve ülke genelinde aşı programında gelinen nokta var.

Kurban‘da 11 gün tatil olacak mı, Kabine Toplantısı ne zaman Cumhurbaşkanı ne zaman açıklayacak bilgisi. Bugün, kurban Bayramı tatili kaç gün olacak belli oluyor. Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, bugün AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak.

KURBAN BAYRAMI TATİLİ 9 MU 11 GÜN MÜ

Kabine toplantısında, bayram tatili süresi başta olmak üzere, yeni tip koronavirüs (Covid-19) aşı programı ve ülke gündemindeki konuların ele alınması bekleniyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın sunum yapması öngörülen toplantıda, ülke genelinde aşı programında gelinen nokta, Covid-19 verileri ve yerli aşı çalışmaları değerlendirilecek.

Bayram tatili süresi ve turizm sezonuna ilişkin değerlendirmelerin de yapılması beklenen toplantıda, ekonomideki gelişmeler ile güvenlik ve dış politikaya ilişkin konular da görüşülecek.

Erdoğan’ın, toplantının ardından yapacağı millete sesleniş konuşmasında, bayram tatili süresini açıklaması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Merkez Bankası 2024 sonu tahmini

2024 yıl sonu Merkez Bankası dolar ve enflasyon tahmini. yıl sonu dolar ne olacak enflasyon …

Sınırsız Hosting