Ana Sayfa / Genel / Kurtlar Vadisi Pusu atv’de başlayabilir

Kurtlar Vadisi Pusu atv’de başlayabilir

Kurtlar Vadisi pusu atv Ekim 2021 başlıyor iddiası. Polat Alemdar sahalara iniyor, Necati Şaşmaz yeniden ekranlara dönüyor. Ekranların en uzun süren dizilerinden olan Kurtlar Vadisi “Kaos” ismiyle geri dönmeye hazırlanıyor. Dizinin hayranları Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor? sorusuna cevap arıyor.

KVP ne zaman başlıyor belli oldu. Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak? dizinin hayranları tarafından bir diğer merak edilen soru. Kurtlar Vadisi tüm bölümleriyle türk televizyon tarihine adını yazdıran diziler arasında yer alıyor.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz dizinin takipçilerine müjdeyi verdi.

YENİ BİR PROJE ÜZERİNDE ÇALIŞIYORLAR

Şaşmaz söz konusu açıklamalarında kaos yönetimi altında bir ideolojinin bulunduğunu ve bu yönetiminden nasıl kurtulacaklarına ilişkin yeni proje üzerinde çalıştıklarını ifade etti.

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi hakkında açıklamada bulunan Necati Şaşmaz, “Kaos yönetimi adı altında bir ideoloji bulunmakta. Bizde bu kaos yönetiminden nasıl kurtulacağımız adına yeni bir proje üzerinde çalışıyoruz.” ifadelerini kullanması ile gündem iddialar yeniden güçlendi.

Açıklamalarına devam eden Şaşmaz, Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayelerin söz konusu diziye konu olacağının müjdesini verebileceğini söyledi.

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin en geç 2021 Ekim ayında ATV ekranlarında başlayacağı iddia ediliyor.

Geçtiğimiz haftalarda dizi için Show TV ile anlaşıldığı iddiası ortaya atılmış ancak daha sonra yalanlanmıştı.

Yeniden başlaması beklenen dizi için Kenan İmirzalıoğlu’na da teklif gittiği iddia edildi.

İlginizi Çekebilir

İsrail’e satışı yasaklanan ürünler

Türkiye’den İsrail’e satılması yasaklanan mal ve ürünler. Ticaret Bakanlığı’ndan ” İsrail’e ihracat kısıtlaması” başlığıyla yayımlanan …

Sınırsız Hosting