Ana Sayfa / Kime Ait / Kütahya Seramik kime ait, sahibi

Kütahya Seramik kime ait, sahibi

Kütahya Seramik kime ait. sahibi. Kütahya Seramik ne zaman kim tarafından kuruldu fabrikaları ve sektördeki büyüklüğü. Kütahya seramik bilgileri ve merak edilenler.

Kütahya seramik kim tarafından ne zaman kuruldu yönetim kurulu başkanı kim bilgileri. Kütahya Porselen bilgileri ve medyadaki yansımaları. İşte Erkan Güral’ın yazısı ve haberleri.

Babamız Nafi Güral’ın önderliğinde, sevgili annem ve kardeşlerimle birlikte NG Kütahya Seramik Porselen Turizm A.Ş.’yi kurduğumuzda hedeflerimizi hep yüksek tutmaya karar verdik. Şirketimizi kurduktan sonra, babamızın uzmanı olduğu ve geçmişte ailemize kazandırdığı seramik, porselen ve turizm alanlarında faaliyetlerimizi yoğunlaştırdık. Tüm bu alanlarda sahip olduğumuz bilgi birikimiyle hem ülke insanına hem de ülke ekonomisine güzellik ve kalite sunmayı amaçladık. Bugün geldiğimiz noktada, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin beğeni ve takdir dolu yorumlarını duydukça bu yönde doğru adımlar attığımızı görmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

NG Kütahya Seramik isminin her zaman gurur duyacağımız bir marka olması ve bu markaya güvenen herkese en yüksek kaliteyi sunabilmemiz, yaşamlarına güzellik ve mutluluk katabilmemiz bizler için bu yolculukta en yüksek önemi taşıyan husus oldu. Her zaman savunduğumuz açıklık, dürüstlük ve ileri görüşlülük gibi ilkeleri de bu yaklaşıma ekleyerek, NG Kütahya Seramik bünyesindeki işletmelerin ve görev alan tüm arkadaşlarımızın benimsediği bir felsefe oluşturduk.

NG Kütahya Seramik olarak bugüne dek hayata geçirdiğimiz tüm çalışmalara ‘ilk ve en büyük’ olma arzusuyla başladık. Bu hedefimize ulaşarak, Türkiye’de pek çok önemli ve yenilikçi projeyi müşterilerimizin beğenisine sunduk. İş dünyasında hayal olarak görülen çalışmaları birer birer hayata geçirdik, dünya seramik ve turizm endüstrisinin önde gelen markaları arasında yer aldık. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi bir yaklaşımı benimseyerek ilgili sektörde trendleri belirleyen, öncülük eden ve belki de en önemlisi, Türkiye’nin ilerlediği yolda gerçek anlamda katkı yapan bir kurum olma vizyonunu benimsedik. Bu yolda bizler için en büyük itici güç müşterilerimizin beklenti ve arzuları oldu. Onlara en iyisini sunmak amacıyla ilerlerken, iş ortaklarımız, bayilerimiz ve şirketimizde her aşamada görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte hareket ettik. Yaptığımız her iş bizlere tarifi mümkün olmayan bir heyecan verdi ve inanıyorum ki bu heyecan, başarıya açılan kapının en doğru anahtarı oldu.

NG Kütahya Seramik, adını Kütahya’dan alıyor, ancak yarattığı değer tüm Türkiye’yi sarıyor ve ülke sınırlarını aşarak bugün dünyanın en saygın markaları arasında yer buluyor. Bu başarı yalnızca Nafi Güral ve Ailesi’nin değil, şirket çalışanlarımızla, iş ortaklarımızla, paydaşlarımızla hepimizin; kısacası, tüm Türkiye’nin…

Erkan Güral
NG Kütahya Seramik Porselen Turizm Sanayi A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı

KÜTAHYA SERAMİK BÜYÜMESİ, BÜYÜKLÜĞÜ VE SEKTÖRDEKİ YERİ

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral Türk seramik sektörünün ihracat rakamlarında %40’a yakın oranda bir azalmanın söz konusu olduğunun fakat üretimlerinin hiç durmadığının altını çizdi.

Son birkaç aydır dünyayı etkisi altına alan virüs salgını sebebiyle ekonomik kriz hızla büyürken ülkemizin önce gelen sanayi kuruluşlarından Kütahya Seramik’ten de sektördeki ihracat rakamlarına dair ilgi çekici bir açıklama geldi.

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral bir TV programına canlı bağlantı ile katılarak seramik sektörünün ihracat rakamlarında %40’a yakın oranda bir azalmanın söz konusu olduğunun fakat üretimlerinin hiç durmadığının altını çizdi.

TÜRKİYE SERAMİK SEKTÖRÜNDE DÜNYA’DA 3. SIRADA

Türkiye’nin seramik sektöründeki öncü grubu Kütahya Seramik YKB Erkan Güral “Türkiye’nin şu anda yarıştığı ülkeler öncelikle Avrupa’da İtalya ve İspanya. Türkiye seramik sektöründe dünyada bu iki ülkenin ardından kapasite ve bilinirlik olarak üçüncü sırada geliyor. Türk seramik sektöründeki firmalarımızın yaptığı nitelikli ürün ve teknolojik yatırımlar, bizi İtalya ve İspanya’nın da yer yer önüne çıkartıyor.” dedi.

Son yıllarda ABD ve Çin arasında yaşanan ekonomik savaş ve problemler, geçmişten gelen marka bilinirliğinin Türkiye’nin Çin ve Hindistan’daki üreticilere nazaran batıya yönelik seramik ihracatında Türkiye’ye fırsat kazandırdığının da altını çizen Güral, bu konuda yerli firmalarımızın yatırımlarına devam etmesi ve nitelikli ürün üretmeye yönelik çalışmalarını sürdürmesi gerektiğini belirtti.

GÜRAL: “SERAMİK SEKTÖRÜNDE KATMA DEĞERLİ ÜRETİM ÇOK ÖNEMLİ”

Kovid-19 salgınının seramik ve porselen sektörüne olan etkisini ve sektördeki normalleşme adımlarını anlatan Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral “Sıradan ürünler üretir ve kendimizi geliştirmezsek bu konudaki gücümüzü hızlı şekilde kaybedebiliriz. Çin ve Hindistan son yıllarda büyük yatırımlar yapıyor, marka bilinirliği ve nitelik olarak bu ülkelerin önünde olsak da bu konuda çalışmada hız kesmemeliyiz.” dedi.

Kütahya Seramik olarak büyük ses getiren yeni ürünleri hem büyük hem dayanıklı olarak dünyada tek olan 120×240 ölçülü seramikler dünyada sadece Türkiye’de üretiliyor. 2014 yılından bu yana bir oda yüksekliğinde 240-260cm yüksekliklerde üretilebilen seramiklerin dünyada emsali yok. Yüksek yatırım maliyeti olan bu ürünlerde “Türk Malı” damgasının kendilerine mutluluk verdiğini belirten Güral, dünyanın her yerinde üretilen seramiklerle en iyi şekilde rekabet edebilecek güçte olduklarının altını çizdi.

Değerli okurlarımız NG Kütahya Seramik kime ait. sahibi haberlerin verdik. Kütahya seramik ve Kütahya Porselen ile ilgili daha geniş bilgi için Nafi Güral kimdir, Erkan Güral kimdir, Güral Porselen sahibi kimdir, Nafi Güral ailesi, Güral Porselen sahibi nereli, Erkan Güral serveti, Erkan Güral eşi, Nafi Güral kızı terimlerini google da aratablirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Türker İnanoğlu neci, yaşı, nereli?

Türker İnanoğlu kaç yaşında öldü, Türker İnanoğlu filmleri, serveti ne kadar soruları. Türker İnanoğlu ne …

Sınırsız Hosting