Ana Sayfa / Kadınca / Lindsay Lohan Instagram Müslüman

Lindsay Lohan Instagram Müslüman

Ingstagram Lindsay Lohan Müslüman selamı verdi ve fotolarını sildi. Ünlü oyuncu Lindssay Lohan’ın Instagram hesabı yenilendi ve tüm fotoğraflarını silerek selam yazdı, Müslüman olduğunu duyurdu. Daha önce elinde Kur’an’la görüntülenen, Türkiye’ye geldiğinde başını örten Lindsay Lohan, Instagram hesabında yaptığı değişiklikle şaşırttı.

Lindsay Lohan’ın instagram hesabında fotoğraflar silindi ve Aleyküm Selam ibaresi yazıldı. Bu da ABD’li oyuncunun Müslüman olduğu anlamına geliyor. Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak doğan ABD’li oyuncu, model ve pop şarkıcısı Lindsay Lohan daha sonra farklı dinsel inanışlara yönelmişti.

MÜSLÜMAN OLAN DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLER: LİNDSAY LOHAN

Geçtiğimiz yıl işlediği bir trafik suçu yüzünden 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırılan Lindsay Lohan, cezası kapsamında çalıştığı New York’taki okula giderken Kur’an’ın İngilizce çevirisiyle objektiflere yakalanmış ve hakkında “Müslüman oldu” iddiaları ortaya atılmıştı.
Son olarak 2016 yılı Ekim ayında Gaziantep’e gelen ve burada Suriyeli aileleri ziyaret eden Lohan başörtüsü takmış ve objektiflerin önüne geçmişti.

Instagram hesabındaki tüm fotoğrafları silen Lohan, Instagram’daki isminin yanına “Alaikum salam” yazdı.

İlginizi Çekebilir

Kuaför ve berberler pazarları kapalı

Kuaför ve berberler pazar günleri kapalı olacak. Gelin ve damatlara şok, pazar günleri güzellik salonları, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting