Ana Sayfa / Genel / Macron tokatlandı

Macron tokatlandı

Tokatlanan Fransa Cumhurbaşkanı Macron hayatının şokunu yaşadı. Macron’a tokat atan kiyi ise gözaltına alnıd. Macron’un yakınlarına çocukken babamdan bile tokat yemedim, cumhurbaşkanı oldum tokatlandım diye dert yandığı öne sürülüyor. Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Drome’da katıldığı bir etkinlikte saldırıya uğradı. Kimliği belirlenemeyen bir saldırgan Macron’a tokat attı

Macron tokatlandı. Fransa’da şok olay cumhurbaşkanı Macron bir kişi tarafından suratına tokat atıldı. Fransa Cumhurbaşkanı Drome’da katıldığı bir etkinlik sırasında bir kişinin tokatlı saldırısına maruz kaldı.

MACRON HAYATININ ŞOKUNU YAŞADI

Korumaların araya girmekte geciktiği olayda Fransa Cumhurbaşkanı’na saldıran kişinin kimliği henüz açıklanmadı. Yetkililer 2 kişinin gözaltına alındığını duyurdu.

Fransa’nın güneyindeki Drome bölgesinde ziyaretlerde bulunan Macron, bariyerlerin arkasında vatandaşlarla tokalaştığı sırada yeşil tişörtlü bir kişi tarafından saldırıya uğradı. Korumaların geride kalması sebebiyle engelleyemediği olayda yeşil tişörtlü adam çok sert bir tokat attı.

İsmi açıklanmayan adamın, tokat atmadan önce Macron’un kolunu sıkıca tuttuğu ve bu sırada slogan attığı da belirtildi.

Fransız BFM TV ve RMC radyo kanalı Macron’un hemen uzaklaştırıldığını açıklayarak yeşil tişörtlü, maskeli ve gözlüklü adamın yerde etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

İlginizi Çekebilir

Teleferik kazası gözaltına alınan 13 kişi

Antalya teleferik kazası nedeni ne neden kaza yaşandı sorusu. Antalya teleferik işletmesi hangi şirketin kimler …

Sınırsız Hosting