Ana Sayfa / İlginç / Maldivler’e İsraillilerin girişi yasa

Maldivler’e İsraillilerin girişi yasa

İsraillilere ülkeler kapılarını kapatmaya başladı. Maldivler İsrail pasaportluları almayacak. türkiye’nin de İsrailllileri ülkeye almaması bekleniyor. Maldivler hükümeti, İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları nedeniyle İsraillilerin ülkeye girişini yasaklama kararı aldı.

İsrail pasaportlulara Maldivler’e giriş yasaklandı. Siyonist Yahudiler dünyanın başına bela olmaya devam ediyor. Maldivler hükümeti, İsrail’in Gazze’deki saldırıları nedeniyle İsraillilerin ülkeye girişini yasaklamak için harekete geçti.

İSRAİLLİLERİN MALDİVLER’E GİRİŞİ YASAKLANACAK
İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları 240 gündür devam ederken, Maldivler hükümeti İsraillilerin ülkeye girişini yasaklama kararı aldı. Başkanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamada, Bakanlar Kurulu’nun İsrail pasaportuna sahip olanların ülkeye girişini engellemek için yasaları değiştirmeye ve süreci denetlemek için bir alt komite kurmaya karar verdiği aktarıldı.

Geçen yıl yaklaşık 11 bin İsrailli Maldivler’i ziyaret ederken, bu sayı ülkeye toplam giren turist sayısının yüzde 0.6’sını oluşturdu. İsrail’in nüfusunun çoğunluğu Müslüman olan Maldivler ile diplomatik bağları bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Kuşadası plajlar ücretsiz oldu

Kuşadası plajlar, şemsiye ve şezlonglar ücretsiz hale geldi. Kuşadası’nda plajlar hala açıldı ücretsiz oldu. Kuşadası …

Sınırsız Hosting