Ana Sayfa / Genel / Mehmet Metiner hesabını kapattı

Mehmet Metiner hesabını kapattı

Ekranlarda asıp kesen, atıp tutan eski AKP’li vekil Mehmet Metiner bu kez baltayı taşa vurdu. Mehmet Metiner, önce paylaşımını sildi ardından da hesabını kapattı. Cesur asker rolüyle ekranlara sürülen mMehmet Metiner’in cesareti bir twit kadar çıktı deniyor iddialara göre. Eski AKP milletvekili Mehmet Metiner, “Bürokraside çift maaş uygulamasına son verilmelidir” çağrısında bulunmuş, ardından da paylaşımı silmişti. Metiner, sosyal medya hesabını da kapattı.

Mehmet Metiner, ekranlardaki kadar cesur olamadı mı? Mehmet Metiner’i hesap bile kapattıran o malum lobi bizlere neler yapmaz söylemi giderek yaygınlaşıyor. AKP’li eski vekil Mehmet Metiner’in siyasi kariyeri de bitti ekran cengaverliği de son buldu iddiası.

AKP’li Mehmet Metiner, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada AKP döneminde zirve yapan çift maaşlı bürokratlar tartışmasına katılmış, kamuoyunda rahatsızlık yaratan duruma tepki gösteren Metiner, “Bürokraside çift maaş uygulamasına son verilmelidir” çağrısı yapmıştı.

Metiner ilk mesajında, “Bürokraside çift maaş uygulamasına son verilmelidir. Makamın kendisi zaten payedir. Başka paylarla örselenmesine izin verilmemelidir. Bugünkü ekonomik koşullarda toplumun vicdanını rahatsız eden bu tür bir uygulama, siyasi kırıma dönüşebilir” ifadelerini kullanmıştı.

Tweetten bir süre sonra bir açıklama daha yayımlayan AKP’li Metiner, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü ve eski AKP’li Milletvekili Fahrettin Poyraz’ın kendisine ulaştığını ve iddiaları yalanladığını söyledi.

Metiner, paylaşımında şunlar ifade etti: “Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü eski vekil arkadaşımız Fahrettin Poyraz aradı. İddiaların doğru olmadığını söyledi. Gerekli bilgi ve belgeleri gönderdi. O yüzden tiviti kaldırma gereği duydum. Başka söze gerek yok. Nokta.”

Metiner, bir süre sonra bu tweetini sildi.

KAYNAK: GERÇEKGÜNDEM

HESABINI DA KAPATTI

Metiner, bu açıklamanın ardından hesabını kapattı

İlginizi Çekebilir

Zorlu binasına silahlı saldırı

Zorlu Holding’e silahlı saldırı. İstanbul’da holding binası kurşunlandı. Şişli’de bulunan Zorlu Holding binasına silahla ateş …

Sınırsız Hosting