Ana Sayfa / Kahince / Merceksel bulut ne, özelliği
MERCEKSEL BULUT NE

Merceksel bulut ne, özelliği

Bulut çeşitleri ve korkutucu bulutlar zaman zaman görüntülenir. bunlardan biri de Meksika’da görüntülendi. Bu bulutun türü de Merceksel bulut. Peki merceksel bulut ne nasıl oluşuyor ve özelliği ne? Meksika’nın Batı eyaletlerinden biri olan Michoacan’da gökyüzünde belirlen tuhaf şekilli bulut, sosyal medyanın gündemine oturdu.

Merceksel bulut anlamı ve özelliği. Bulut cesetleri ve korkutucu bulutlar görüntüleniyor. Meksika’da ilginç bulut şekli korkuttu. Uruapan şehrinde gökyüzündeki ilginç bir görüntüye sahip olan bulutu gören Meksikalılar, sosyal medyayı birbirine kattı.

MERCEKSEL BULUT ÖZELLİĞİ
Bu bulut korkutuyor. Merceksel bulut korkuttu. Devasa bir eli andıran bulut ülkede sosyal medyada “Uzaylılar mı geldi” yorumlarını da beraberinde getirirken, uzmanlar görüntülerde ender olarak görülen “Merceksel bulut” örneğinin yer aldığını söyledi.”Anastacisa” isimli bir Twitter kullanıcısı bulutu yeryüzüne uzanan kutsal bir ele benzetirken, “Orlisz” isimli bir kullanıcı bu iddiayı bir adım ileri taşıyarak üzerinde kutsal ve parlak bir ışık olduğunu da savundu. Hareket halindeki bir aracın kamerasından çekildiği tahmin edilen görüntülerde devasa gri bir bulut, turuncu ışık hüzmeleriyle birlikte görülüyor.
Uzmanlar devasa bulutun uzunluğunu 1 kilometre olarak tahmin ediyor. Bazı uzmanlar görüntüyü, troposferde rüzgar yönünde dikey olarak şekillenen “Merceksel bulut” olarak tanımlarken, ender olarak görüldüğüne de dikkat çekti.

İlginizi Çekebilir

Ganire Paşayeva defnedildi

Ganire Paşayeva cenazesi ve serilen kilimin sırrı. Azerbaycan’da ölen milletvekili Ganire Paşayeva cenazesine Türkiye7den kimler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting