Ana Sayfa / Genel / MHP canlı Konya 12 Şubat (Bahçeli canlı yayın konuşma)
MHP BAHÇELİ CANLI YAYIN KONYA 12 ŞUBAT

MHP canlı Konya 12 Şubat (Bahçeli canlı yayın konuşma)

Devlet Bahçeli’nin Canlı yayın Konya konuşması saati ve canlı yayın kanalı 12 şubat 2017. Konya MHP toplantısı canlı yayın Devlet Bahçeli’nin konuşması 12 Pazar 2017 kanalı ve saati belli oluyor. MHP lideri Devlet bahçeli Konya’daki MHP toplantısı sonrası öğle saatlerinde basın toplantısı düzenleyecek canlı yayını ajanslar geçecek. 

Konya MHP canlı yayın devlet Bahçeli konuşması 12 şubat Pazar saati ve canlı yayın kanalı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlığında yapılan ve partisinin 16 Nisan’da yapılacak referandum için sürdüreceği kampanyanın nasıl yapılacağının da görüşüleceği, genel merkez yönetim organları ve milletvekillerinin katıldığı toplantı Konya’da başladı.

BAHÇELİ CANLI BASIN TOPLANTISI 12 ŞUBAT KONYA CANLI YAYIN KANALI

MHP lideri Bahçeli,y anayasa referandumu sürecinde partisinin kullanacağı EVET sloganlarını açıklıyor. MHP ve AKP 16 nisan referandumunda Evet oyu kullanacak. Bahçeli de Pazar günü basın toplantısında iki günlük süreci değerlendirecek ve neden MHP’nin EVET dediğini açıklayacak. MHP, rutin olarak düzenlendiği ‘Merkez Yönetim Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu ve Milletvekilleri Müşterek Toplantısı’nı bu kez Konya’da gerçekleştiriyor. Bugün bir otelde başlayan ve yarın sona erecek toplantı basına kapalı olarak gerçekleşti. Toplantıya MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin yanı sıra, MHP eski Grup Başkanvekili Oktay Vural da katıldı. Toplantıya referandumda ‘Hayır’ oyu kullanacağını açıklayan milletvekillerinin katılmadığı dikkati çekti.

Toplantı öncesi selamlama konuşması yapan MHP Konya Milletvekili ve Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı, toplantıyla ev sahipliği yapmanın onur ve gururunu yaşadıklarını söyledi. Konya’da genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüşmek isteyenlerin sözünü de aktaran Kalaycı, ‘Konya’da genel başkanımızla görüşmek isteyenlerin bir sözünü aktarmak istiyorum. Diyorlar ki Konyalının gözünde gerçek kahraman Devlet Bahçeli’dir’ diye konuştu.

MHP’DE MUHALİFLER AYAKLANDI

Milliyetçi hareketin Türklüğün bekası olduğunu ifade eden Kalaycı, şunları söyledi:

‘Milyonlarca Türkiye sevdalısı üç hilalin gerçek hissedarıdır. Milliyetçi Hareket Türklüğün bekası, devletin devamlılığı ve milletin varlığı konusunda tarifsiz şekilde sürdürdüğü onurlu duruşunu her şartta muhafaza etmektedir, edecektir. Ülkemizin içinde bulunduğu zorlu dönemde Konya’da geçekleştirmekte olduğumuz bu toplantımızın ülkemiz milletimiz ve partimiz için kutlu sonuçlar getirmesini Cenab-ı Alllah’tan niyaz ediyorum.’’

Yapılan selamlama konuşmasının ardından MHP Genel Başkanı Devlet bahçeli kürsüye çıkarken, toplantı basına kapalı olarak başladı.

Bahçeli’nin yarın basın toplantısı düzenleyeceği belirtildi.

 

İlginizi Çekebilir

İl İl Ramazan pidesi fiyatları

Ramazan pidesi fiyatları 29024. Raman pidesi hangi ilde kaç paradan satılacak belli oldu. 250 gr. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting