Ana Sayfa / İlginç / MHP’li Baki Şimşek’in ilginç afişi

MHP’li Baki Şimşek’in ilginç afişi

24 Haziran seçimleri için milletvekili adaylarının ilginç afişleri sosyal medyada yer almaya başladı. MHP’li Baki Şimşek’in kendisini uzaya çıkaran afişi büyük ilgi çekti. 

Baki Şimşek’in ilginç seçim afişi büyük ilgi gördü. En ilginç seçim afişi MHP’li Baki Şimşek’in olabilir. MHP Lideri Devlet Bahçeli, “MHP; istikbal için Cumhur ittifakı, istiklal için Cumhur ittifakı, iradenin istikbali için Cumhur ittifakı, istikbalin istiklali için Cumhur ittifakına ant içmiş, karar ve söz vermiştir. Dönüş yoktur” dedi.
Bahçeli’nin 24 Haziran seçimlerine ilişkin parti teşkilatlarına gönderdiği genelgesindeki sözlerinden ilham alan Mersin milletvekili Baki Şimşek istikbal için adeta göklere çıktı. Milletvekili adaylığı başvuru yapan Şimşek, sıra dışı bir seçim afişi hazırladı.

SIRA DIŞI AFİŞ

MHP’li vekil kendisini ayın içine koyduğu fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Afişte MHP’nin simgesi Üç Hilal de yer aldı. Ulu Önder Atatürk’ün Türk Hava Kurumu’nu kurarken 93 yıl önce söylediği “İstikbal göklerdedir” sözünü hatırlatan seçim afişi dikkat çekti.

AZİZ MİLLETİMİZ

Mersin milletvekili Baki Şimşek’in facebook hesabından kendisini göklere çıkmış gösteren paylaşımında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, “Güvencemiz, güç kaynağımız aziz milletimizdir” sözlerine yer verildi.

İlginizi Çekebilir

Robotun rubik küpü rekoru

Rubik Küpü en hızlı çözüm yolu artık ir robotta. Robot rubik küpünü rekor saniyede çözdü. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting