Ana Sayfa / Manşet / MHP’li Saffet Sancaklı spor bakanı mı oluyor?
SAFFET SANCAKLI

MHP’li Saffet Sancaklı spor bakanı mı oluyor?

Saffek Sancaklı’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçağında yer alması yeni dönemde MHP’den Saffet Sancaklı Spor ve Gençlik Bakanı mı oluyor sorusunu akla getirdi. Saffet sancaklı Erdoğan ile birlikte Hindistan’a gitti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmî ziyaretini gerçekleştirmek üzere Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi´ye gitti.

Cumhurbaşkanı Erdğoan MHP ile işbiriliği kapsamında MHP’li Saffet Sancaklı’yı özel uçağına aldı ve Hindistan’a götürdü. MHP kulislerindeki iddiaya göre Devlet Bahçeli de Saffet Sancaklı’nın Spor bakanı olmasına yeşil ışık yaktı. Ziyaret kapsamında cumhurbaşkanlığı resmi internet sayfasında paylaşılan fotoğraflarda Erdoğan’a uçakta eşlik eden isimler arasında bir kişi dikkat çekti. Erdoğan’ın uçağında ilgili bakanlar, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, MİT Müsteşarı Hakan Fidan dışında MHP Milletvekili Saffet Sancaklı’nın da olduğu görüldü.
Yeni Delhi Palam Askeri Üssü´ne gelişinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mihmandar Bakan Gençlik ve Spor Bakanı Vijay Goel, Hindistan’ın Ankara Büyükelçisi Rahul Kulshreshth, Türkiye’nin Yeni Delhi Büyükelçisi Şakir Özkan Torunlar ve diğer yetkililer tarafından karşılandı. Karşılamanın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, konaklayacağı Taj Palace Oteli´ne geçti.
SÜRPRİZ İSİM SAFFET SANCAKLI
Ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanlığı resmi internet sayfasından açıklama yapıldı. Açıklamada Erdoğan’ın Yeni Delhi’ye gittiği ve Yeni Delhi Büyükelçisi Şakir Özkan Torunlar ve diğer yetkililer tarafından karşılandığı belirtiliyor. Öte yandan Erdoğan’ın ziyaretinde yanında bulunan isimlerin; eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar olduğu belirtilirken, paylaşılan fotoğraflarda MHP milletvekili Saffet Sancaklı’nın da olması dikkat çekti.

İlginizi Çekebilir

Almanya vize yeni başvuru

Alman vizesi değişti, Almanya yeni vize nasıl alınacak, iki aşamalı vize nasıl olacak sorusu. Almanya’ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting