Ana Sayfa / İlginç / Muharrem İnce Arıtkabir’de dua etti

Muharrem İnce Arıtkabir’de dua etti

Anıtkabir’e çıkan Muharrem İnce dua etti. Muharrem ince Anıtkabir’e kalabalık bir CHP heyetiyle gitti ve Atatürk’ün huzurunda el açıp dua etti seçimlerde başarılı olmayı diledi. Muharrem İnce Selahattin Demirtaş görüşmesi 9 Mayıs günü cezaevinde gerçekleşecek. CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, kalabalık bir heyetle birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti. Ulu önderin mozolesi önünde önce saygı duruşunda bulunan İnce, ardından da elleri açıp dua etti.

Muharrem İnce Anıtkabir ziyaretinde CHP ritüellerinin dışına çıktı ve Atatürk’ün mozalesi önünde el açıp dua etti. Anıtkabir’de dua eden isimlerden biri de Muharrem İnce oldub Ziyaret sonrası yanına İsmet İnönü’nün torunu CHP Milletvekili Gülsüm Bilgehan’ı çağıran İnce, ‘’Ben çobanın torunuyum, Gülsüm de cumhurbaşkanının torunu. Çobanın torunu da, Cumhurun torunu da burada, ben Gülsüm’ün dedesinin koltuğuna oturacağım” dedi.Anıtkabir’de vatandaşlarla da ile fotoğraf çektiren İnce Anıtkabir Özel Defteri’ne de “Bugün huzurunuza kurduğunuz ve sonsuza kadar yaşayacak olan cumhuriyetin, Cumhurbaşkanı adayı olarak geldim. Cumhuriyetimizin 100. yılında sorunlarını çözmüş, halkı mutlu, geleceğe güvenle bakan bir ülke olacağımıza söz veriyorum. Ruhun şad olsun Atam” diye yazdı. Muharrem İnce Anıtkabir’de 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün mezarını da ziyaret ederek, saygı duruşunda bulundu.

İlginizi Çekebilir

Boş dondurma külahı da paralı oldu

Dondurma külahı da parayla satılmaya başlandı dondurmacılardı. Boş dondurma külahı parayla satılıyor millet yaz gününde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting