Ana Sayfa / İlginç / Murat Güloğlu FOX’tan gitti
MURAT GÜLOĞLU GİTTİ FOX'TAN

Murat Güloğlu FOX’tan gitti

FOX TV, Murat Güloğlu’nun işine son verdi. Murat Güloğlu FOX’tan neden gitti sorusunun yanıtı ise Azerbaycan ile ilgili sözleri. Evinizin oğlu murat Güloğlu artık yok. Çalar Saat programının sunucusu Murat Güloğlu’nun görevine Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ve eşi hakkındaki sözleri nedeniyle son verdi.

MURAT GÜLOĞLU FOXTA NEDEN YOM NEDEN İŞTEN ATILDI DİYEN OKUYUCULARIMIZ OLABİLİR. fox tv HAFTA SONU SABAHLARI PROGRAM YAPAN mURAT gÜLOĞLU, KURDUĞU BİR CÜMLE NEDENİYLE İŞTEN ATILDI. Geride bıraktığımız haftalarda, Fatih Portakal’ın haber bülteninde, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev’in eşini cumhurbaşkanı birinci yardımcısı ilan etmesi üzerine sarf ettiği, “Azerbaycan’da yarı başkanlık sistemi var. Ama bakınız nasıl bir başkanlık sistemi? Sanki aileden aileye geçen bir sistem. Demokrasi bu kadarsa, bu kadar bir sistem olur” yorumunda bulunmuştu. Portakal’ın bu sözlerinin ardından Fox TV’nin Azerbaycan yayınına son verilmişti. Yaşanan bu gelişmenin ardından, Fox TV’den 7 Mart tarihinde yayınlanan Hafta Sonu Çalar Saat programında yeni bir yorum gelmiş, programı sunan Murat Güloğlu, canlı yayında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva ile ilgili “Düşünsenize, Başkan ile yardımcısı aynı yatakta… Tövbe ya Rabbim” diyerek hoş olmayan bir benzetme yapmıştı.
O SÖZLER İŞİNDEN ETTİ
Güloğlu’nun bu sözleri kanal yönetimi tarafından affedilmedi ve sunucunun Çalar Saat programından gönderildiğini, Fox Türkiye Yönetim Kurulu üyesi Engin Güner sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Güner, Hafta Sonu Çalar Saat programını bundan böyle İlker Karagöz’ün sunacağını açıkladı.
Murat Güloğlu da bu ayrılığı sosyal medya hesabından doğrulayarak, “Ailenizde yer almaktan her zaman onur ve gurur duydum. Engin bilginizden ve bilge duruşunuzdan faydalanmaya devam edeceğim. Sağolun @zumrl” dedi…
Ardından da Fox TV Haber Genel Yönetmeni Doğan Şentürk’e bir teşekkür mesajı paylaşan Murat Güloğlu, “Her şey için çok teşekkür ederim. @FOXhaber ve @FOXTurkiye Ailesi’nde yer almak her zaman onur vericiydi. Teşekkürler @dogansenturk” dedi.

İlginizi Çekebilir

Trump suikast gizemi, kim yaptı?

Trump’a kim suikast düzenledi, saldırgan kim çıktı. ABD’de başkanlara yönelik suikast girişimleri. ABD Başkan Adayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting