Ana Sayfa / Kadınca / Mutlu Ulusoy Kanal D Sabah’tan gitti
MUTLU ULUSOY KANAL D'DEN SABAH KUŞAĞINDAN AYRILDI.

Mutlu Ulusoy Kanal D Sabah’tan gitti

Murat Güloğlu Kanal D sabah kuşağını tek başına sunmaya başladı, partneri Mutlu Ulusoy kanalla yollarını ayırdı. Televizyonların sabah kuşağı yarışında Kanal D büyük yara aldı. Mutlu Ulusoy aslen nereli, kim ve neci bilgileri. Kanal D Sabah haberlerini Murat Güloğlu ve Mutlu Ulusoy sunuyordu. Ünlü isim ayrıldı…

MUTLU ULUSOY KANAL D’DEN SABAH KUŞAĞINDAN AYRILDI.

Mutlu Ulusoy başarılı bir spikerdi reyting canavarına yenildi ve Kanal D sabah programından ayrıldı. Uzun yıllar Kanal D’nin sabah haberlerini sunan İrfan Değirmenci’nin görevine son verilmesiyle, bir süredir sabah haberlerini Emin Çapa sunmaktaydı. Emin Çapa’nın ardından yaz döneminde Kanal D Sabah Haberleri Seçil Özer’e emanet edilmişti.

MURAT GÜLOĞLU YALNIZ KALDI KANAL D SABAHTA
Yeni yayın döneminde ise uzun süre FOX’un hafta sonu sabah haberlerini sunan Murat Güloğlu ve spor spikeri Mutlu Ulusoy’la anlaşan Kanal D, Sabah haberlerine bu ikiliyle devam etme kararı almıştı.
Fakat sürpriz bir açıklamayla Mutlu Ulusoy, Sabah Haberlerine veda ettiğini duyurdu. Kulislerde ikilinin reytinglerde bekleneni yakalayalamadığı ve kanalın bir de Murat Güloğlu’yla tek başına şansını deneyeceği konuşuluyor.

İlginizi Çekebilir

Deniz Akaya’nın kızı kim, kaç yaşında

Deniz Akkaya’nın kızı kaç yaşında adı ne olay ne? Deniz Akkaya kızının zorbalığından dert yandı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting