Ana Sayfa / Gündem / Nasuh Mahruki Beşiktaş’tan aday

Nasuh Mahruki Beşiktaş’tan aday

Beşiktaş Belediye Başkanlığı için Nasuh Mahruki, aday adaylık başvurusu yaptı CHPye. Nasuh Mahruki’den CHP’ye aday adaylığı başvurusu. Eski AKUT Başkanı Nasuh Mahruki, CHP’den Beşiktaş Belediye Başkan aday adaylığı için başvuruda bulunduğunu açıkladı.

Nasuh Mahruki, CHP’ye Belediye Başkan Aday adaylığı için başvuru yaptı Beşiktaş’a başkan olmak istedi. Nasuh Mahruki’den CHP’ye aday adaylığı başvurusu.

Eski AKUT Başkanı Ali Nasuh Mahruki, sosyal medya hesabından “Bugün sizlerle önemli bir kararımı paylaşmak istiyorum” notuyla yaptığı paylaşımda Beşiktaş Belediye Başkan aday adaylığı için CHP’ye başvuruda bulunduğunu duyurdu.

Nasuh Mahruki X (Twitter) hesabından yaptığı açıklamada adaylık gerekçesini “Büyük tehlike altında bulunan Cumhuriyetimizi, demokrasimizi, üniter yapımızı koruyabilmek ve alıştığımız laik, demokratik ve çağdaş yaşam biçimini sürdürebilmek için, yaşamsal derecede önemi olan önümüzdeki yerel seçimlerde, ben de aday olmaya karar verdim” sözleriyle açıklad

İlginizi Çekebilir

Hapis cezası aldıran atasözü

Hangi atasözü nedeniyle hapis cezası verildi. zamansız öten horozun kafasını keserler atasözü nedeniyle hapis yatacak. …

Sınırsız Hosting