Ana Sayfa / Kadınca / Nevide Çiçek neci, kim nereli?

Nevide Çiçek neci, kim nereli?

Mehmet Ali Erbil’in yeni sevgilisi Nevide çiçek neci nereli ve ki. Nevide kayıp sevilisini bulamadı ama yeni aşkını Mali’de buldu deniyor. Nikah masasına oturmaya hazırlandığı 40 yaş küçük aşkı Gülseren Ceylan ile 1 ay önce yollarını ayıran Mehmet Ali Erbil’in yalnızlığı kısa sürdü. Erbil, şimdilerde kendisinden 44 yaş küçük Nevide Çiçek’le aşk yaşıyor.

Nevide Çiçek kaç yaşında, nereli neci soruları. Mehmet Ali Erbil’iin en küçük sevgilisi kaç yaşında. Açıklamalarının yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Mehmet Ali Erbil, 1 ay önce evlilik teklifi ettiği 40 yaş küçük aşkı Gülseren Ceylan’la ayrıldı. 66 yaşındaki Erbil, ayrılıktan günler sonra da 2001 doğumlu bir kadına gönlünü kaptırdı.

1 AY ÖNCE KAYIP SEVGİLİSİNİ BULMAK İÇİN PROGRAMA ÇIKMIŞTI

Aradığı aşkı kendisinden 44 yaş küçük Nevide Çiçek’te bulan Mehmet Ali Erbil, önceki akşam yeni sevgilisiyle bir eğlence mekanında gitti. Masaya pamuk şeker sipariş eden Erbil, sevgilisine elleriyle yedirdi. Erbil’in aşk yaşamaya başladığı Nevide Çiçek, 1 ay önce haber alamadığı sevgilisini bulmak için Zahide Yetiş’in programına konuk olmuştu.

Mehmet Ali Erbil, kendisinden 44 yaş küçük kadınla aşk yaşamaya başladı

Mehmet Ali Erbil, kendisinden 44 yaş küçük kadınla aşk yaşamaya başladı

Mehmet Ali Erbil, kendisinden 44 yaş küçük kadınla aşk yaşamaya başladı

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Sınırsız Hosting