Ana Sayfa / Kadınca / Nil Anka, Dan Bilzerian buluşması

Nil Anka, Dan Bilzerian buluşması

Şarkıcı Nil Anka kaç yaşında aslen nereli ve şarkıları çok aranıyor. Nil Anka sosyal medya fenomeni Dan Bilzerain’in yakın takibinde ve ikili ABD’De buluşacak. Instagram fenomeni Dan Bilzerian’dan davet aldığını belirten şarkıcı Nil Anka, “Sürekli iletişim halindeyiz. Onun organize edeceği kulüpte sahne alacağım” dedi.

Nil Anka, dünyaca ünlü fenomenle buluşuyor. Bu Tarz Benim yarışması ile adını duyuran şarkıcı Nil Anka, Instagram fenomeni Dan Bilzerian’dan davet aldığını belirterek “Arkadaş olarak iletişimdeyiz. Onun organize edeceği kulüpte sahne alacağım” dedi.

NİL ANKA KİM, NECİ VE ŞARKILARI

İşte Nil Anka’nın hakkında merak edilen sorulara verdiği cevaplar;

– Siyaset ve hukuk eğitimi alıp müziğe yönelmek nereden aklınıza geldi?

Müzik benim için bir tutku ve kesinlikle mücadelesini vereceğim bir hedefti. Üniversitede aldığım eğitim müzik hayatımda kültürel olarak oldukça yarar sağladı. Hiçbir şey bilmeyerek başladığım müzik kariyerimde, mesleki hatalar yaparak ve ama kendimi sürekli geliştirerek iyi bir noktaya ulaştım. Emeklerimin karşılığını almaya başladım.
– Albümün ortaya çıkış süreci nasıl gelişti?

Şarkı seçerken gerçek yaşadıklarıma odaklanıyorum. Şarkı yaşananları hatırlatıyorsa gerçektir. Birçok insanın bitirmeye kararlı olup ama bitiremedikleri aşk hikayelerinden bahsediyorum.
– Dan Bilzerian’ın sizi ABD’ye davet ettiği söylendi. Size böyle bir davet geldi mi?

Evet geldi. Git ve gitme diyenler o kadar çoktu ki ne yapacağım konusunda kararsız kalmıştım. Hayata bakış tarzlarımız onunla çok farklı. Fakat arkadaş olarak iletişimdeyiz. Miami de büyük bir kulüpte sahne alacağım ve bunu Dan Bilzerian organize edecek.
– 5 yıl sonra kendinizi nerede görmek istiyorsunuz?

Magazine malzeme olmayı hiç istemedim ve bu şekilde davranışlarda bulunmadım. Şarkılar ve klip çekmeye devam etmek istiyorum. Hayatımda çok mutluyum.

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting