Ana Sayfa / Kadınca / NTV Ana Haber Buket Aydın nereli, yaşı, kim
BUKET AYDIN YAŞI NERELİ KİM

NTV Ana Haber Buket Aydın nereli, yaşı, kim

Buket Aydın aslen nereli, hangi iş adamıyla evli, yaşı, eğitimi ve kimdir bilgileri. NTV yeni Ana Haber Sunucusu Buket Aydın bilgileri ve tüm yaşamı. Simge Fıstıkoğlu NTV Gece Sunucusu oldu. NTV 2 Ekim yeni yayın dönemi yerleri değişen spikerler ve yeni NTV Ana Haber Spikeri Buket Aydın. 

Buket Aydın aslen nereli, kaç yaşında ve kimdir bilgileri. NTV Ana Haber Bülteni bugünden itibaren NTV ekranlarının beğenilen sunucusuna emanet edildi. NTV Gece Bülteni’nin başarılı sunucusu Buket Aydın, görevini bugünden itibaren kanalın beğenilen yüzlerinden Simge Fıstıkoğlu’na devretti. Aydın, görev değişikliğini kişisel sosyal medya hesabından duyurdu.

Aydın bundan böyle hafta içi her gün 20.00’de NTV Ana Haber Bülteni ile izleyicisiyle buluşacak. Daha önce Ana Haber’i sunan Seda Öğretir ise Öğle Bülteni’nde ekranda olacak.

NTV ANA HABER YENİ SPİKERİ BUKET AYDIN

Burslu olarak girdiği “İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü”nden mezun oldu. Attila İlhan’ın şiirleri üzerine master yaparak yüksek lisansını tamamladı. Kadıköy’de bulunan Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu’nda eğitim alarak iyi dereceyle mezun oldu. Bir sene özel bir radyoda haber spikerliği yaptıktan sonra Kanaltürk kanalına girerek spor bülteni ve daha sonra hafta sonu ana haber bültenlerinde sunuculuk yaptı. Kanal Türk’ten ayrıldıktan sonra TRT Türk kanalına geçerek program sunuculuğu yapan Buket Aydın 2011 yılı Nisan ayında yeniden yapılanmaya geçen NTV’ye transfer olarak haber kuşaklarında sunuculuk yapmaya başladı.NTV’de hafta içi 23.00’da başlayan Gece Bülteni Kuşağını sunmaktadır. Aydın, aynı zamanda Nişantaşı Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümü öğretim görevlisidir. 2013 yılında iş adamı Erce Baykal’la evlenmiştir.

 

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting