Ana Sayfa / Kadınca / Nursel Ergin ile Murat Akyer aşkı
NURSEL ERGİN İLE MURAT AKYER İLİŞKİSİ GÜNDEME GELDİ

Nursel Ergin ile Murat Akyer aşkı

Murat Akyer neci, nereli ve kimdir diye soruluyor. Nursel Ergin’in aşk yaşadığı belirtilen işadamı Murat Akyer ve son iddialar ile ikili hakkında çıkan son haber ve gelişmeler. İş adamı Murat Akyer’le nişanlı olan sunucu Nursel Ergin, nişanlısının eski eşi tarafından ‘boşanmalarının nedeni’ olarak gösterildi.

Murat Akyer neci, yaşı ve kimdir bilgileri.Ünlü yemek programı sunucusu Nursel Ergin, geçen ay yerine Pelin Karahan’la anlaşan Show TV’den, Kanal D’ye transfer olmuştu. Yeni kanalında tanıtımları yayınlanmaya başlayan sunucu, özel hayatıyla da dikkat çekiyor. Nursel Ergin’in, geçtiğimiz ekim ayında eşi kanser tedavisi gören ikiz çocuk sahibi, evli iş adamı Murat Akyer’le aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Ünlü sunucu da eşinden ayrı yaşayan Akyer’in boşanma aşamasında olduğunu, ayrılık nedeninin de kendisiyle ilgili olmadığını açıklamıştı.
Akşam Gazetesi’nin haberine göre; Boşanmalarının nedeninin Nursel Ergin olduğunu savunan eski eş Kamber Odabaşı, babanın müşterek iki çocukla arasındaki kişisel ilişki kurma hakkının tamamen ortadan kaldırılmasını ya da yeniden düzenlenmesini istedi.

NURSEL ERGİN İLE MURAT AKYER İLİŞKİSİ GÜNDEME GELDİ

Murat Akyer’in eski eşi Kamber Odabaşı, iş adamına dava açtı. Mahkeme, baba Murat Akyer’in cevap dilekçesini bekliyor.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting