Ana Sayfa / Yaşam / Okullar kar tatili olan iller 6 Şubat

Okullar kar tatili olan iller 6 Şubat

Pazartesi okulları kar tatili olan iller. 6 Şubat kar tatili olan iler ve ilçeler. kar tatili 6 şubat hangi illerde. İstanbul yarın yani pazartesi okullar tatil mi? Çanakkale 6şubat okullar tatil mi? Ankara 6 Şubat kullar tatil mi? Türkiye’nin birçok bölgesinde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle 6 Şubat Pazartesi okullar tatil mi? Sorusu akıllarda soru işareti bıraktı. Yurt genelinde birçok öğrenci tarafından okulların tatil konusundaki son durumu araştırılıyor. Peki, 6 Şubat Pazartesi okullar tatil mi? Yarın okullar tatil edildi mi? Yarın okul var mı?

Pazartesi 6 Şubat okulları tatil olan iller. Kar tatili olan iller 6 şubat pazartesi. hangi illerde okullar yarın yani 6 Şubat pazartesi tatil oldu bilgisi. 6 Şubat Pazartesi okullar tatil mi? Sorusu, etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle arama motorları üzerinde araştırılmaya başlandı. Türkiye’nin birçok farklı yerinde etkisini gösteren kar yağışı ile birlikte okulların tatil durumu araştırılmaya devam ediliyor. Yurt genelinde de beklenen kar yağışına karşı peş peşe uyarılar geliyor. Peki, 6 Şubat Pazartesi okullar tatil mi? Yarın okullar tatil edildi mi? Yarın okul var mı?6 ŞUBAT PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ?
Kar yağışının birçok farklı ilde etkisini göstermesine rağmen 6 Şubat Pazartesi gününe dair henüz bir kar tatili söz konusu değil. Buna göre olağan düzende okullar 6 Şubat Pazartesi günü eğitime kaldığı yerden devam edecek. Konu hakkında yaşanan gelişmeler ile birlikte haberimiz güncellenecektir.

15 TATİL UZADI MI?
Henüz 6 Şubat Pazartesi gününe dair bir kar tatilinin söz konusu olmaması nedeniyle 15 tatil Milli Eğitim Bakanlığının belirlemiş olduğu takvime göre 5 Şubatta son bulacak ve 6 Şubatta okullar eğitime kaldığı yerden devam edecektir. Buna göre 15 tatil uzamadan sona erecektir.

İSTANBUL OKULLAR TATİL Mİ 6 ŞUBAT PAZARTESİ

İstanbul’da okullar tatil mi? Sorusu, ülke genelinde etkisini göstermekte olan yoğun kar yağışı ile birlikte en çok merak edilenler arasında yerini aldı. İstanbul’da yaşamakta olan birçok vatandaş tarafından İstanbul’da okullar tatil mi? Sorusuna yanıt aranıyor. Ayrıca yaşanan kar yağışı ile birlikte yollarda görüş uzaklığı düşerken, sürücüler araçlarıyla ilerlemekte güçlük çekiyor. Peki, İstanbul’da okullar tatil mi? 6 Şubat Pazartesi İstanbul’da okullar tatil edildi mi? Son durum ne?

İSTANBUL’DA OKULLAR TATİL Mİ?
İstanbul’da okulların tatil edildiğine dair valilik tarafından henüz bir açıklama gerçekleştirilmemesi sebebiyle 6 Şubat Pazartesi günü okullar eğitime kaldığı yerden devam edecek. Fakat yapılabilecek açıklamalar dahilinde okulların tatil olması söz konusu olabilir. Bu nedenle gözler valiliğe çevrilmiş durumda. Yaşanan sıcak gelişmeleri Haberler.com üzerinden takip edebilirsiniz.

PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR YAĞACAK
Akom’dan yapılan açıklamada ise pazar günü sabah saatlerinden itibaren soğuk havanın etkisine girecek İstanbul’da, Perşembe gününe kadar aralıklarla kar yağışı beklendiği belirtildi. Hafta boyunca Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkili olduğu İstanbul’un, pazar günü sabah 08.00’den itibaren Sibirya kökenli daha soğuk bir havanın etkisine gireceği tahmin ediliyor. İBB AKOM verilerine göre; soğuk hava kuzeyli rüzgarların (Karayel, Yıldız) 60-80km/s hızla fırtına şeklinde esmesiyle şehre giriş yapacak. Soğuk hava nedeni ile hâlihazırda 5-7°C’ler civarında seyreden sıcaklıklar kar değerlerine -1, 3°C gerileyecek. Soğuk hava ve fırtınanın beraberinde, il genelinde karla karışık yağmur ve kuvvetli kar yağışı geçişlerinin yaşanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Münevver Girik öldü (Münevver Girik kim)

Münevver Girik öldü. Fatma Girik’in annesi öldü. Geçtiğimiz yıl yaşamını yitiren Yeşilçam’ın efsane ismi Fatma …