Ana Sayfa / Kadınca / Oyuncu Afra Saraçoğlu, nereli, eğitimi, yaşı

Oyuncu Afra Saraçoğlu, nereli, eğitimi, yaşı

Afra Saraçoğlu aslen nereli, kaç doğumlu, burcu ve kimdiri. Oyuncu Afra Saraçoğlu hangi okul mezunu ve asıl mesleği ne bilgileri. Afra Saraçoğlu evli mi, sevgilisi var mı medeni durumu ne sorusu. 

Oyuncu Afra Saraçoğlu nereli, neci ve kimdiri aranıyor. Afra Saraçoğlu rol aldığı başarılı yapımlar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hayranları tarafından aslen nereli? boyu, kilosu, yaşı gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Afra Saraçoğlu Kimdir? Nereli?
Güzel oyuncu baba tarafından aslen Balıkesir Edremit’lidir. Ailesinin Fenerbahçe’li olması ve Fenerbahçe’de büyümüş olması nedeniyle Fenerbahçe takımını tuttuğunu dile getirmiştir. Ayrıca bir anı defteri tuttuğunu ve gün içinde kendisini ne etkilediyse onları kaleme aldığını belirtmiştir. 1997 doğumlu güzel isim, Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde eğitim almıştır.

Medya’da ve magazin dünyasında güzelliği ile sıkça Adriana Lima‘ya benzediği yazılıp çizilmektedir.

Güzel oyuncu ilk sinema deneyimini ünlü sanatçı Özcan Deniz ile birlikte İkinci Şans isimli sinema filminde gerçekleştirmiştir. O dönemde de Özcan Deniz ile aşk yaşadığı iddia edilmiştir. Özcan Deniz bu iddiları sert bir dille reddetmiş ve haberi çıkaranların hesap vermesi ve özür dilemesi gerektiğini belirtmiştir.

Afra Saraçoğlu Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?
Güzel oyuncunun burcu Yay, boyu 1.70 cm, kilosu ise 49’dur. 2021 yılı itibariyle yaşı 23.

Oynadığı sinema ve diziler:

En Güzeli (2015 – Sinema filmi), İkinci Şans (2016 – Sinema filmi), 2017 Fazilet Hanım ve Kızları – Dizi (Ece Çamkıran), Kötü Çocuk (2017 – Sinema Filmi), Aşk Bu Mu? (2018 – Sinema Filmi), İyi Oyun (2018 – Sinema Filmi), 2019 yılında ise Kardeş Çocukları dizisinde rol almıştır. Kardeş Çocukları dizisinde Hayat karakterini canlandırmıştır.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Sınırsız Hosting