Ana Sayfa / Kadınca / Paramparça 27 Mart final yapıyor
PARAMPARÇA FİNAL 27 MART

Paramparça 27 Mart final yapıyor

Star TV’nin Paramparça dizisi iki hafta sonra final yapıyor yani 27 Mart Pazartesi günü final yapacak. Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrol oyunculuğunda başlayan dizi bir türlü istediği reytingi alamadı. Nurgül Yeşilçay bir süre önce diziden ayrılmıştı. 

Paramparça dizisinin 27 Mart’ta final yapacağı söyleniyor. Star TV dizilerinden olan Paramparça konusu ve oyuncuları ile ilk başta sükse yapmış ama geçen zaman zarfında reyting kaybı yaşamış ve yapımcıları zor duruma düşürmüştü. Son gelen bilgileri göre Paramparça dizisi Mart ayı bitmeden final yapacak ve ekranlara veda edecek.

27 MART PARAMPARÇA FİNAL Mİ YAPACAK RESMİ AÇIKLAMA HENÜZ YOK
Star Tv’nin en çok izlenen dizilerinden Paramparça Final Kararı aldı. Dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya Yaptığı açıklamada Paramparça Dizisinin Final Yapacağını Doğruladı. Pazartesi akşamları yayınlanan İçerde ve kırgın çiçekler dizisi ile kıyasıya bir yarışa giren ama reytinglerde umduğunu buulamayan Paramparça Dizisi 96 Veya 97.Bölümü ile Ekranlara veda edecek.

PARAMPARÇA SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

DİLARA YÜZÜĞÜ GÖRÜYOR

Damir ile gizlice görüşen Hazal’ı çiftlik evinde yakalayan Cihan beyninden vurulmuşa döner. Damir’i ölümle tehdit ederken, Hazal’ı eve kapatır. Hazal’ın bu tehlikeli ilişkisini öğrenen Dilara büyük bir şok yaşarken, Hazal’ın parmağındaki yüzük Dilara’nın sabrını taşırır.

ASUMAN YALIYA GİRİYOR

Hazal’dan haber alamayan Damir, Asuman’ı devreye sokar. Asuman, Damir’in verdiği telefon ile yalıya girmeyi başarır. Hazal ile Damir yeniden haberleşmeye başlamıştır. Kızlarını göz hapsinde tuttuklarını sanan Cihan ve Dilara olan bitenin farkında değildir.

OZAN’IN BAŞI BÜYÜK BELADA!

Cihan bir yandan da Ozan’ın asilikleri ile başa çıkmaya çalışmaktadır. Ozan’ın kumar oynadığını öğrenen Cihan suçüstü yapar. Ne kadar büyük bir tehlikenin içinde olduğunu bir türlü göremeyen Ozan hayatının en acı sabahlarından birine uyanır.

PARAMPARÇA KONUSU:

Ayrı dünyalara ait olan iki insan, ne kavuşmaları ne de ayrılmaları mümkün İki kaza ile yoları hiçbir zaman ayrılmayacak şekilde kesişen 6 kişi. Bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken yolları birleşecek ve sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirine bağlanacaklar.

Çok zor ekonomik şartlarda 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren, görümcesi ile yaşamaktadır. Yaşadıkları küçük dünyayı zorlayacak hevesleri olan 14 yaşındaki kızıyla baş etmeye çalışırken hayatı bir anda tepetaklak olur.

Genç kadın, kendisini yıllar önce terk eden kocasıyla boşanma işlemlerini yürütürken, yağmurlu bir günde, travmatik bir olay sonucunda Cihan ile karşılaşır. Cihan, evli ve iki çocuk sahibi bir adamdır. İyi bir baba, cesur bir işadamı, mutsuz bir erkektir. 15 yıl arayla gelen iki kaza ile, iki kadın bir erkek ve üç çocuğun hayatı ve kaderleri hiç beklemedikleri, üstüne üstlük aşılması mümkün olmayan bir şekilde sonsuza kadar birbirlerine bağlanacaktır. Ortadaki soru cevapsız, çözüm imkansızdır.

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting