Ana Sayfa / Kime Ait / Paris Otomobil Fuarı 2018 katılmayanlar

Paris Otomobil Fuarı 2018 katılmayanlar

Paris Otomobil Fuarı’na bu yıl katılmayan firmalar ve otomobil markaları. Volkswagen’in Paris Otomobil Fuarı’na katılmayacağını açıklamasının ardından, bugün grubun spor otomobil üreticisi olan Lamborghini de fuarda olmayacağını açıkladı.

2018 Paris Otomobil Fuarı’na bu yıl katılmayacak firmalar ve otomobil markaları ile yeni modelleri. Volkswagen markasının ardından Lamborghini de 2018 Paris Otomobil Fuarı’na katılmayacak. Spor otomobil üreticisi Lamborghini’nin haricinde fuara katılmayacağını açıklayan markalara bakacak olursak VW, Ford, Nissan, Infiniti. Ünlü otomobil üreticilerinin fuara katılmama kararları bu tarz organizasyonların popülaritesinin düştüğü ve maliyetlerinin yükseldiği yönünde. Ayrıca bu tarz davranışlar fuarların gelecekteki işleyiş tarzlarını da tamamen değiştirecek durumda.
VOLKSWAGEN NEDEN FUARA KATILMIYOR?
Wolfsburg merkezli şirket dünya çapında yaşadığı dizel motor sıkıntısından dolayı ciddi miktarlarda ceza ödemiş, bunun sonucunda da en yüksek hacme sahip olan Golf modelini yenilemek yerine makyajlamıştı. Ayrıca Dünya Ralli Şampiyonası’nda da mücadele eden takımını maliyetler açısından geri çekmişti. Aslına bakarsanız tüm bu sıkıntıların ardından VW markası 2019 yılında tanıtmayı planladığı ID ailesine hazırlık yapıyor diye bu durumu yorumlamak mümkün.

İlginizi Çekebilir

Ali Çelik neci, nereli ve kim (Hakkari Valisi)

Hakkari Valisi Ali Çelik aslen nereli, yaşı, eğitimi ve kimdir bilgileri. Hakkari Kayyım Belediye Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting