Ana Sayfa / Kadınca / Patatesle sivilce tedavisi
SİVİLCE PATATES TEDAVİ

Patatesle sivilce tedavisi

Sivilceyi yok etmek ve sivilceden kurtulmak için çözüm önerilerinden biri de patatestir. Patates sivilce oluşumunu ve oluşmuş sivilceyi yok etmekte büyük fayda sağlıyor. Kadın bakım ve kadın sağlığı açısından sivilcenin çok önemli yeri vardır. 

Sivilce için en iyi çözümlerden biri de patatas. Patates sivilce oluşumunu önlüyor ve sivilcenin kurumasına neden oluyor. Sivilcelerin oluşmasını onlemek veya gecmesini hızlandırmak icin mucize bir cozum yok. Ancak alabileceğiniz tedbirler ve evde uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Ciğ patatesin iltihabı onleme ve iyileştirme ozelliği bilinir. Sivilceleri gecirmek icin de etkilidir. Patatesi ortadan ikiye bölün ve iç kısmını sivilcelerin bulunduğu bölgeye sürün. Katı meyve sıkacağınız varsa suyunu sıkarak pamukla sivilcelere pansuman yapabilirsiniz. Patatesi sürdükten sonra en az 15 dakika bekletin sonra bol suyla yüzünüzü yıkayın. Bu uygulamayı gun icinde 4-5 kez yapabilirsiniz..

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting