Ana Sayfa / Kime Ait / Persil kime ait, sahibi

Persil kime ait, sahibi

Persil kime ait, hangi ülkenin, sahibi kim. Persil Türk malı mı, Persil Yahudi ürünü mü, İsrail malı mı soruluyor. Türkiye’de satılan detarjanlar ve sahipleri. Persil, ürünleriyle tanınan ve uzun yıllardır bilinmekte olan bir markadır. Bu kapsamda zaman zaman Persil hangi ülkenin? Sorusu araştırılıyor. Peki, Persil hangi ülkenin? Persil hangi ülkede kuruldu, sahibi kim? Persil markası nereye ait?

Persil kime ai, sahibi, ükesi kimin malı sorusu. Türkiye’deki Yahudi ürünleri, İsrail malları aranıyor. Persil hangi ülkenin? Sorusu, gündeme gelen olayların ardından merak ediliyor ve araştırılıyor. Persil, dünya genelinde temizlik ve çamaşır yıkamanın sembolü haline gelmiş bir markadır. Peki, Persil hangi ülkenin? Persil hangi ülkede kuruldu, sahibi kim? Persil markası nereye ait?

PERSİL HANGİ ÜLKENİN?

Persil, Unilever tarafından üretilip pazarlandığı, Birleşik Krallık, İrlanda, Fransa, Latin Amerika (Meksika hariç), Çin, Avustralya ve Yeni Zelanda hariç tüm dünyada Henkel tarafından üretilen ve pazarlanan bir deterjan markasıdır. Persil, toz, sıvı deterjan, sıvı kapsül, sıvı jel ve tablet formlarında satılmaktadır. Enzimatik, enzimatik olmayan ve renk bakımı (enzimler içeren, ancak ağartıcı içermeyen) formülasyonları da vardır. Persil serisi ayrıca yün ve ipek ürünler için özel bakım ürünleri içerir. İngiltere’de Unilever, Persil markası altında geniş bir yelpazede bulaşık deterjanı ve bulaşık makinesi deterjanı satmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Türkiye 2023 araç satış rakamı

Türkiye’de araba satışı 11 ayda 1 milyonu atı. Türkiye otomobil satış rakamları açıklandı. Otomobil satışlarındaki …

Sınırsız Hosting