Ana Sayfa / Gündem / Reşat Hacıfazlıoğlu neci, kim, nereli

Reşat Hacıfazlıoğlu neci, kim, nereli

Reşat Hacıhafızoğlu aslen nereli, neci ve kim? Sedat Peker-Süleyman Soylu kavgasında sık sık adı geçen ve Reşat baba olarak adlandırılan Reşat Hacıfızoğlu aslen nereli, neci ve yaşı. Reşat Hacıfazlıoğlu kim?

Reşat Hacıhafızoğlu neci, nereli, yaşı ve kimdir. Sedat peker’in son telefon görüşmesini yayınladığı Reşat Baba (Reşat Hacıhafızoğlu) aslen nereli nec i vekim?

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in akrabasının adı Reşat Hacıfazlıoğlu. Gaziosmanpaşa’da Gopark adlı AVM’nin de sahibi.
Suç örgütü lideri Sedat Peker daha önce de akrabası Reşat ile ilgiili olarak Soylu’ya şunları söylemişti.

“Cenazede akrabam Reşat Fazlıoğlu’na ne söyledin? Akrabam Reşat Fazlıoğlu, senin bütün organizasyonlarını yapan kişi değil mi?”

Reşat Hacıfazlıoğlu’nun yeğenlerinin hem Soylu hem de Peker ile fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında nereli? Sedat Peker’in 4. videosunda ismi geçen Reşat Hacıfazlıoğlu kim? Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında? Reşat Hacıfazlıoğlu nereli?

Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir?

Sedat Peker’in son videosunda akrabam dediği Reşat Hacıfazlıoğlu kimdir? Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında sorusu merak ediliyor.

Sedat Peker’in videolarında söylediği isimler büyük merak konusu oluyor. Son videoda ismi geçen Reşat Hacıfazlıoğlu rizeli olduğu biliniyor.

Reşat Hacıfazlıoğlu Rizeli olduğu haricinde bir bilgi yok. Reşat Hacıfazlıoğlu kaç yaşında olduğu da bilinmiyor.

Ancak Sedat Peker 4. videosu sonrası Reşat Hacıfazlıoğlu ortaya çıkması bekleniyor.

İŞTE SEDAT PEKER-REŞAT HACIHAFIZOĞLU GÖRÜŞMESİ

Sedat Peker, gün içinde attığı tweetinde “süslü süleyman, saat akşam altıda sana bir hediyem var. Dediğim gibi, etlerini parça parça koparacağım (mecazi anlamda)” ifadelerini kullanmıştı.

Peker, merakla beklenen “hediyesi”ni yayınladı. Peker, Süleyman Soylu’nun Habertürk canlı yayınında “tanırım, arkadaşım” dediği Reşat Hacıfazlıoğlu’yla telefon görüşmesini yayınladı. Peker, “Bir gram namusun varsa o koltukta oturma” dedi.

Görüşmede Peker’le Hacıfazlıoğlu arasındaki görüşme şöyle başlıyor:Sedat Peker: Şu ana kadar iyiydim de ya bizimki ne yapıyor.
Reşat Hacıhafızoğlu: Şaşırdım ben de valla. Ben de anlamadım ki. Burada çok sıkıştırdılar onu. Senin video…
Sedat Peker: anladım, abi anladım sıkıştırdılar, ilk gün açıklama yaptı suç örgütü lideri diye, şey de yaptı. Bizim bir arkadaşımız dedi ya üstüne geliyorlar kusura bakma bir iki şey söyleyecek. Ya ama o pislik oldu mu abi ya?
Reşat Hacıhafızoğlu: onu ağzından kaçırdı sanıyorum.
Sedat Peker: Abi tweet yazmış, söz değil.
Reşat Hacıhafızoğlu: Onu ağzından kaçırdı reis, ben onu bugün hatta Ahmet abimle beraber konuştuk
Sedat Peker: Ahmet kim?
Reşat Hacıhafızoğlu: Ahmet abi onun yardımcısı, beraber onunla. Diyor ki onun olmaması mümkün değil, ona bir şey yapmazlar ama ağzından mı kaçırdı nasıl yaptıysa bilmiyorum. Bayrama gelecek dedim konuşalım.
Sedat Peker: Bakan Yardımcısı mı Ahmet bey abi?
Reşat Hacıhafızoğlu: Yok yok onunla beraber, başka yardımcı o. Şimdi emekli oldu, onunla beraber. Onun işlerini hep yapıyor.
Sedat Peker: Abi Ankara’ya git sen bu işi toparla. Biz bu adama güveniyoruz. Bu adamın yüzünden bu kadar şey yaptık. Onun bütün düşmanlarını diskalifiye ettik.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’den İsrail’e tedbir kararları

Türki’ye İsrail’e ambargo uygulayacak. Gazze’de katliam yapan soykırımcı siyonist son yüzyılın terör ve barbar devleti …

Sınırsız Hosting