Ana Sayfa / Genel / Rüyasında kızgın boğa gören

Rüyasında kızgın boğa gören

Boğayı rüyada görmenin anlamı ve yorulması. Bir kimse rüyasında kızgın boğa görürse bu ne anlama gelir ve neler yaşar. Rüyalarda kızgın boğa ya da boğa görmenin anlamı nedir?

Rüyasında boğa gören ve rüyasında kızgın boğa gören ve rüyada bir boğa tarafından kovalandığını gören ne anlamalı bu rüya neye ve nasıl yorulmalı araştırdık.

RÜYA BOĞA VE RÜYADA KIZGIN BOGA

Evet kızgın boğa gören rüyasında bakın ne yaşar. Rüyada boğa görmek güç ve kudret anlamına gelir. Yani rüyasında boğa gören kişi hem maddi hem de manevi olarak güçlü kişilerin yanında yer alır. Bir başka tabire göre rüyada boğa görmek kişinin gerek iş gerekse özel yaşantısında hep mutlu ve başarılı olacağına işaret ederken aynı zamanda maddi ve manevi olarak da güçlü olacağına delalet eder.

Rüyada kızgın boğa görmek hayra alamet değildir. İyi ve hayırlı olmayan gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder. Bir kişi rüyasında kızgın bir boğa görürse canını sıkacak kötü ya da belalı olaylar yaşayabilir. Ya da onu mutsuz ve huzursuz edecek sözler işitebilir veya kötü haberler alabilir. Rüyada boğa güreşi görmek de bir işin mutluluk verici şekilde sonuçlanması anlamına gelir.

İlginizi Çekebilir

Tavuk tecavüzcüsü tutukandı

Mersin’de tavuğa tecavüz eden adam tutuklandı tavuk tecavüzcüsü tutuklandı şimdi hapiste. Mersin’de kaydedildiği öne sürülen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting