Ana Sayfa / Manşet / Şarkıcı Sıla kaza geçirdi (Sıla Gençoğlu nereli, kim)

Şarkıcı Sıla kaza geçirdi (Sıla Gençoğlu nereli, kim)

Düzce’de trafik kazası geçiren şarkıcı Sıla yaralandı. Şarkıcı Sıla Gençoğlu, Düzce’de trafik kazası geçirdi. Ünlü şarkıcı Düzce Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu trafik kazasında yaralandı son durumu.Edinilen bilgiye göre, pop müziğinin önemli isimlerinden şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun içinde bulunduğu otomobil Düzce’de yan yattı. Ünlü sanatçı Düzce Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Sanatçının müşahede altında tutulduğu öğrenildi.

ŞARKICI SILA ASLEN NERELİ, YAŞI VE GERÇEK MESLEĞİ

1980 yılında Denizli dünyaya gelen Sıla Gençoğlu aslen Denizlilidir. 36 yaşında olan Sıla Gençoğlu Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci. İlkokulu yıllarını Denizli’de geçiren Sıla lise eğitimini ananesinin yanında İzmir’de almıştır.  Sahne çalışmalarına ilk olarak İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi’nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi uzerine çalışmıştır.

Sıla’nın zaman içinde yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi değerli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan “SILA” nın oluşumuna zemin hazırladı. Geniş kitleler onun sesiyle ilk kez Sezen Aksu ile yaptıkları ve “Sıla” dizisinin şarkısı olan ortak besteleri “Sıla / Töre” sayesinde tanışmıştır. Sıla’nın hemen ardından ‘Yaban Gülü’ dizisinin jenerik müziğini yapmıştır.

İlginizi Çekebilir

Bor neden zararlı, bor bulunan sodalar hangisi

Maden suyundaki bor neden zararlı, bor nelere yol açıyor, hangi madensularında bor var ve yasaklanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting