Ana Sayfa / Sağlık / Schumacher beyin ameliyatı olabilir

Schumacher beyin ameliyatı olabilir

Michael Schumacher yeni bir beyin ameliyatı olabilir ve iyileşme ihtimali doğdu. Michael Schumacher 4 yıldır yoğun bakımda ve hatta bazı kaynaklar bilincinin tamamen kapalı olduğunu ve bitkisel hayata girmek üzere olduğunu öne sürüyordu. 2013 yılında geçirdiği kayak kazasının ardından ciddi şekilde yaralanan ve beyninde ağır hasar meydana gelen Alman F1 efsanesi Michael Schumacher için yeni bir umut doğdu.

Michael Schumacher son durumu yaşıyor mu ve bitkisel hayatta mı sorusu. 2013 yılında geçirdiği kayak kazasının ardından ciddi şekilde yaralanan ve komaya giren Schumacher, o günden bu yana Cenevre’deki evinde tedavilerini sürdürüyor.
Schumacher’in sağlığı konusunda bugüne kadar herhangi bir ilerleme kaydedilmezken şimdi ise yeni bir umut doğdu.Alman dergisi Bravo, Schumacher’in durumunun pek de iyi olmadığını öne sürerken, Alman efsanenin tedavi için Amerika’ya taşınmasının düşünüldüğünü iddia etti.
Bravo dergisi, Amerika’daki Mark Meeks adındaki bir beyin cerrahisinin Schumacher ailesi için yeni bir umut olacağını söyledi.
Schumacher’in Dallas şehrinde yaşayan ünlü bir beyin cerrahı tarafından özel bir metodla tedavi edilmesine sıcak bakıldığı bildirildi.
Meeks kendisini “Travmatolojik hastalıklarla ilgili geniş bir deneyimimiz var. Muhtemelen Avrupa’da durumla bizden daha fazla ilgilenen başka bir klinik yok.” tanıtıyor.
Eğer bu haber doğruysa Michael Schumacher’in durumunun pek de iyi olmadığı anlamına gelebilir.

İlginizi Çekebilir

Dövmede kanser riski

Kanser riski dövmelilerde arttı. Dövme yaptırmak kansere neden olabilir. Dövme hastalıkları ve dövme sonrası ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting