Ana Sayfa / Kadınca / Seda Sarıbaş AKP MKYK’sında

Seda Sarıbaş AKP MKYK’sında

Seda Sarıbaş nereli, neci ve kim? AKP Yöneticisi olan Seda Sarıbaş hangi yıl Türkiye güzeli seçildi, kiminle evli ve görevleri. Bugün gerçekleştirilen AKP 7. Olağan Kongresi’nde MKYK’da yer alacak 75 adayın isimleri belirlendi. MKYK listesine giren isimler arasında 2006 yılında Türkiye güzeli seçilen Seda Sarıbaş dikkat çekti.

Seda Sarıbaş AKP MKYK’sına seçildi. Türkiye güzeli AKP’de yönetici oldu. Seda Sarıbaş nereli, neci ve kim bilgileri. hangi Türkiye güzeli AKP’De ne görev alacak bilgisi. AKP 7. Olağan Büyük Kongresi’nde Merkez Karar ve Yürütme Kurulu’nun (MKYK) üye sayısı 50’den 75’e yükseltildi. MKYK’da geçmişte yer alan bazı isimler listeye giremezken listesine girenler sürpriz isimler de var. Bu isimler arasında dikkat çekenlerden biri 2006 yılında Türkiye güzeli seçilen Seda Sarıbaş oldu.

Seda Sarıbaş 2006 yılında Türkiye güzeli seçilmişti

Aydınlı iş adamı Sedat Sarıbaş ile evlenerek Didim’e yerleşen Seda Sarıbaş daha önce AKP Aydın Kadın Kolları İl Başkanlığı görevinde de bulundu. Eşi Sedat Sarıbaş da AKP Didim İlçe Teşkilatı yönetim kurulunda yer aldı.

İlginizi Çekebilir

Zorlu binasına silahlı saldırı

Zorlu Holding’e silahlı saldırı. İstanbul’da holding binası kurşunlandı. Şişli’de bulunan Zorlu Holding binasına silahla ateş …

Sınırsız Hosting