Ana Sayfa / Kadınca / Seda Sayan hapse girebilir

Seda Sayan hapse girebilir

Seda Sayan’ın ceza almasına neden olacak şarkısı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın açıklamaları. Seda Sayan cezaevine mi girecek son durum ne tartışma nereden çıktı bilgisi. Başbakan Binali Yıldırım, katıldığı bir programda rap şarkıcısı Ezhel’in tutuklanmasıyla ilgili olarak “Rapçi Ezhel’e yapılan işlem Seda Sayan’a da yapılmalı. Aksi çifte standarttır” dedi.

Seda Sayan Vururam Seni şarkısı cezalık mı, Seda Sayan hapse mi girecek sorusu.Başbakan Binali Yıldırım, Youtube üzerinden yayın yağan bir programa katıldı. Programda tutuklu olan Ezhel hakkındaki soruya cevap veren Binali Yıldırım, aynı muamelenin şarkıcı Seda Sayan için yapılması gerektiğini söyledi.

“EZHEL’ YAPILAN SEDA SAYAN’A DA YAPILMALI”

Programda, Ezhel ismini kullanan rap şarkıcısı Sercan İpekçioğlu’nun “Şarkılarında uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımını özendirme” suçundan tutuklandığını belirten sunucu Oğuzhan Uğur, Başbakan Yıldırım’a, “Seda Sayan, herkesin izlediği bir programda ‘Vururam Seni’ diye bir şarkı okuyor, bu insanları cinayete teşvik etmiyor da o çocuk şarkısının bazı yerlerinde belirli cümleler kullanınca uyuşturucuya mı teşvik ediyor? Sizce bunda özgür bırakılmamalı mı insanlar, bu konudaki fikrinizi alalım”şeklinde soru yöneltti.

Başbakan Yıldırım ise Ezhel’in tutuklu olmasının gerekçelerini bilmediğini, sadece program sunucusunun söylediklerinden yola çıkarak soruya cevap vereceğini söyleyerek şöyle konuştu: “Tabii ki Ezhel’e yapılan Seda Sayan’a da yapılmalı.Eğer orada (Seda Sayan) bir işlem yapılmayıp burada yapılıyorsa bu çifte standarttır…” .

İlginizi Çekebilir

Ceyda Ersoy hostese saldırdı

Ciciş kardeşlerden Ceyda Ersoy bu kez hostese saldırı haberi ile gündem oldu. “Ciciş Kardeşler” olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting