Ana Sayfa / Genel / Sedat Peker’in kaldığı Dubai’deki otel

Sedat Peker’in kaldığı Dubai’deki otel

Sedat Peker’in kaldığı otel dubai’de görüntülendi. Sedat Peker’in kısa sürede MİT tarafından enselenebileceği öne sürülüyor. Suç örgütü lideri Sedat Peker’in Dubai’de kaldığı otel, otelin tanıtım filmi ile ortaya çıktı. Peker’in oturduğu masanın net olarak göründüğü video sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

Dubai’de bulunan Sedat Peker’in kaldığı otel ve fiyatı belli oldu.

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in Dubai’de kaldığı otel, otelin tanıtım filmi ile ortaya çıktı. Peker’in oturduğu masanın net olarak göründüğü video sosyal medyada kısa sürede yayıldı.

Roda Beach Resort isimli villa tipi evleri olan bir otelde konakladığı ortaya çıkan Peker’in adresini değiştirip değiştirmediği bilinmezken, otelle ilgili merak edilenler de ortaya çıktı.

4 yıldızlı olduğu görülen otelin fiyatı, rezervasyon sitelerinde gecelik 919-1159 lira arasında değişiyor. Rezervasyon sitelerinde de Peker’in videolarında arkasında yer alan uzun çubuk dekorunun göründüğü görülüyor.

SEDAT PEKER’İN SON SÜLEYMAN SOYLU PAYLAŞIMI

Sedat Peker gündem olan açıklamalarına YouTube’da yayımladığı 6. videosu ile devam etti. Peker’in “Birkaç satır bir şey anlatacağım, bunlar birkaç hafta içinde delillendirebilir” ifadelerini kullandığı videoda, Erdal Aras detayı dikkat çekti.

SÜLEYMAN SOYLU İLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTISedat Peker, Erdal Aras’a değindiği YouTube videosunun ardından, sosyal medya hesabı Twitter’dan da bir paylaşım yaptı. Süleyman Soylu ve Erdal Aras’ın el ele bir fotoğrafını paylaşan Peker, fotoğrafın Demokrat Parti Genel Başkanlığını kazanma sevinçlerine ait olduğunu iddia etti.

Cumhuriyet’in haberine göre; 2020 Kasım ayında Aras’ın babası Mirze Aras vefat ettiğinde Sedat Peker’in başsağlığı mesajı yayınladığı görülüyor. Aynı Mirze Aras ismi, Erdal Aras’ın oğlu Sedat Eray Aras’ın kişisel Facebook hesabında da görülüyor.

Sedat Eray Aras, 21 Kasım 2020 tarihli paylaşımında dedesinin ölümünü, “Dedem Mirze Aras hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi yarın saat 2 de Sancaktepe/Yenidoğan Merve Mahallesi Mehtap Camiisinden defnedilecektir” sözleriyle duyuruyor. Bu da hesabın Erdal Aras’ın oğluna ait olduğu iddiasını güçlendiriyor. Sedat Eray Aras’ın profilinde babası Erdal Aras’a ait çok sayıda fotoğraf da görülüyor.

EŞİ AKP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLMUŞ

Erdal Aras’ın ikinci eşi olduğu belirtilen Zübeyde Aras ise Haziran 2015 seçimlerinde AKP’den Antalya Milletvekili Aday Adayı olmuş. Zübeyde Aras’ın Facebook hesabında partinin aday adayı olarak yaptığı çalışmalar ve görüşmelerden fotoğraflar da paylaşılmış.

İlginizi Çekebilir

İsrail’e satışı yasaklanan ürünler

Türkiye’den İsrail’e satılması yasaklanan mal ve ürünler. Ticaret Bakanlığı’ndan ” İsrail’e ihracat kısıtlaması” başlığıyla yayımlanan …

Sınırsız Hosting