Ana Sayfa / Sağlık / Serdar Sözbir silahla vuruldu

Serdar Sözbir silahla vuruldu

Serdar Sözbir neci, nereli ve kim son durumu bilgileri. İstanbul’da silahla vurulan otel işletmecisi Serdar Sözbir hangi otelin sahibi ve kimdir neden silahlı saldırıya uğradı bilgileri. İstanbul Üsküdar’da havaya ateş eden bir kişiyi uyaran otel işletmecisi ve iş insanı Serdar Sözbir, bu kişinin silahlı saldırısına uğradı. Hastaneye kaldırılan İş insanının durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. 

İşadamı Serdar Sözbir silahla yaralandı. Serdar Sözbir neci, nereli, yaşı ve kim merak ediliyor.

Birçok televizyon dizisine ev sahipliğ yapan Üsküdar Sözbir Otel’in sahibi Serdar Sözbir, otomobiliyle seyir halindeyken Altunizade’de alkollü bir kişinin havaya ve bir işyerine ateş ettiğini gördü.

İKAZ EDİNCE SALDIRIYA UĞRADI

Habertürk muhabiri Mustafa Şekeroğlu’nun haberine göre iş insanı Sözbir havaya ateş eden kişiyi uyardı. İddialara göre uyarıya sinirlenen kişi Sözbir’i kurşun yağmuruna tuttu.

DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR

Göğüs karaciğer kısmına 2 kurşun, kasık bölümüne de bir kurşunun isabet ettiği iş insanı çevreden yetişenler tarafından özel hastaneye kaldırıldı. Sözbir’in durumunun ağır olduğunu belirtilirken, polis kaçan saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

İlginizi Çekebilir

Bilecik define kazısı faciası

Söğüt’te define arayışı faciayla sonuçlandı. Bilecik define bulunan yerler hemen dikkat çekti ölüm haberi peşinden …

Sınırsız Hosting