Ana Sayfa / Kadınca / Seren Serengil safra kesesini aldırdı

Seren Serengil safra kesesini aldırdı

Seren Serengil’in safra kesesi alındı. Ünlü sunucu Seren Serengil bugün acilen ameliyata alındı. Geçirdiği mide ameliyatlarının ardından sağlık problemleri yaşayan 50 yaşındaki ünlü şarkıcı ve magazin programı sunucusu Seren Serengil, acil ameliyata alındı.

Seren Serengil son dakika haberleri, ünlü sunucu Seren Serengil acil ameliyata alındı durumu kritik deniyor. Seren Serengil safra kesesinden ameliyat oldu sevgilisi duyurdu.

Uzun süredir sağlık problemleriyle mücadele eden Seren Serengil, bugün sabah 05.30’da aniden gelişen ve artan ağrıları sonucu hastaneye kaldırıldı.

SAFRA KESESİ ALINACAK

Acil ameliyata alındığı öğrenilen Serengil’in sevgilisi Mustafa Tohma, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Geçirdiği ameliyat sonrası safra kesesi çalışamayacak duruma gelmiş. Bu nedenle safra kesesi alınacak. Böbreklerde su içmemesinden ve yine geçirdiği ameliyattan dolayı böbreklerde oluşan taşlar kanalları tıkadığı için acilen ameliyata alınacak. Dualarınızla bugünleri atlatacak.”

Bir süredir Dumping sendromuyla mücadele eden ünlü şarkıcı, hastalığıyla ilgili, “Günde 10-15 ilaç içiyorum ama vücutta kalmıyor. O yüzden serum da alıyorum. Bunları kendi kafasızlığımdan yaptım, kabul ediyorum. Yemek yediğim anda midem bulanıyor. Yemek bağırsağa gidiyor. Şekerim düşüyor, beynime oksijen gitmiyor” ifadelerini kullanmıştı.

İlginizi Çekebilir

İmamoğlu YSK’ya çağrı yaptı

İstanbul ilçelerinde garip olaylar. Ekrem İmamoğlu, AKP’nin itirazlarını kabul edildiğini ama CHP’nin itirazları reddedildiğini açıkladı. …

Sınırsız Hosting