Ana Sayfa / Genel / Şevki Yılmaz 16 nisan hadis iddiası
ŞEVKİ YILMAZ HADİS 16 NİSAN

Şevki Yılmaz 16 nisan hadis iddiası

Şevki Yılmaz 16 Nisan referandumu için hadis olduğunu öne sürdü. Eski Refah Partili Şevki Yılmaz’ın anayasa referandumu kehaneti ve hadis olduğuna yönelik iddiasına bakalım din adamları ne diyecek. Akit gazetesi yazarı eski milletvekili Şevki Yılmaz Akit TV’de katıldığı bir programda, referandumda çıkacak sonuca ilişkin çok konuşulacak bir konuşmaya imza attı.

Akit yazarı Şevki Yılmaz‘dan hadis iddiası 16 Nisan anayasa referandumu için. Şevki Yılmaz, 16 Nisan’da sonucun ‘evet’ olacağını ve buna dair hadis olduğunu ifade etti.Kaynak: Yandaş yazar: 16 Nisan’da zafer çıkacağına dair hadis var Milli Diriliş programına katılan Şevki yılmaz programda, “16 Nisan’ın zaferle çıkacağına dair Hadis-i Şerif var” ifadelerini kullandı. Bununla da yetinmeyen Yılmaz devamında, “Türkiye gitti mi Beytullah gider. 16 Nisan’da EVET demek Beytullah’ta Ebabil Kuşu olmak demek” diye konuştu.

ŞEVKİ YILMAZ NE DEDİ REFERANDUM İÇİN

İşte kan donduran o sözler…“Tüm mazlum coğrafyanın Türkiye’ye ihtiyacı var. Türkiye şimdi ana olacak, buna uğraşılıyor. Sen, omuz vuracağına çomak sokuyorsunuz. Allah’tan korkun, hepiniz toplansanız Hayır çıkmayacak. Bir hadis var, 16 Nisan’nın nasıl zaferle çıkacağını… Hayır diyerek Allah’a verdiğiniz hizmetleri boşa çıkarıyorsunuz. Boşuna uğraşmayın” dedi.

İlginizi Çekebilir

Hamile kadınla ilişki ölüm getirdi

Hamile ile ilişki ölüm getirdi. Hamile kadınla ilişkiye girdi kadını öldürdü. Bursa’da hamile kadın cinsel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting