Ana Sayfa / Kadınca / Sezen Aksu’nun son hali

Sezen Aksu’nun son hali

Şamdan’ın işletmecisi Mehmet Tuna’yı hastanede ziyaret eden Sezen Aksu’nun makyajsız hali dikkat çekti. seda sayan ile Sezen Aksu arasında Mehmet Tuna polemiği var mı sorusu. Uzun süredir ortalarda görünmeyen Sezen Aksu, kira ödemediği gerekçesiyle tahliye edilen Etiler Şamdan’ın işletmecisi Mehmet Tuna’yı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Makyajsız hali dikkat çeken Aksu’yu görenler tanımakta zorlandı.

Sezen Aksu yani minik serçe. Son hali ünlü sanatçının aslında biraz da üzdü. Sezen aksu gazetecilere makyajsız yakalandı hastane ziyaretinde. Kalp rahatsızlığı nedeniyle bir süredir Amerikan Hastanesi’nde tedavi gören Mehmet Tuna’yı önceki gün yakın dostları ziyaret etti. Ziyaretçiler arasında Kelebek yazarı Gökhan Kimsesizcan ile sanatçı Sezen Aksu da vardı.
Aksu, daha önce “Şamdan’ı benim Kanlıca’daki yalıma taşısın, 5 kuruş para istemiyorum” diye haber gönderdiği Tuna’ya moral ve destek vermeye devam etti.

SEDA VİCDANLI KADINDIR

Kimsesizcan’a konuşan sanatçı, “Ben yaptığım iyiliğin bilinmesini istemem. Ama Mehmet Tuna için çadırda bile şarkı söylerim” dedi.Aksu, Etiler Şamdan’ın mülk sahibi Seda Sayan’ın “Sezen’in bir tek oğlu var, ben koca bir aileye bakıyorum” sözlerinin polemik yaratıp yaratmadığı sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Aramızda bir polemik yok. O aslında çok vicdanlı kadındır.”

GÖRENLER TANIYAMADI

Hastaneye özel aracı ile gelen ve ziyaretin ardından evine dönen Sezen Aksu’nun makyajsız hali dikkat çekti. Usta sanatçıyı görenler tanımakta zorlandı.

İlginizi Çekebilir

Uraz Kaygılaroğlu erkekle öpüştü

Oyuncu Uraz Kaygıroğlu tiyatro sahnesinde erkek erkeğe öpüştü. Uraz Kaygıroğlu rol arkadaşı erkek oyuncuyu dudaklarında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting