Ana Sayfa / Kadınca / Simge Sağın çocuk açıklaması
SİMGE SAĞIN ÇOCUK YALANLAMASI

Simge Sağın çocuk açıklaması

Ünlü şarkıcı Simge Sağın hakkında çıkan yalan haberlere tepki gösterdi. Simge Sağın çocuğunu gizliyor türünden haberlerin yalan olduğunu açıkladı. ‘Miş Miş’ adlı parçayla ünlenen Simge Sağın’ın, herkesten sakladığı bir çocuğu olduğu öne sürüldü. Ünlü şarkıcı ise magazin gündeminde ilk sıraya çıkan iddiayı yalanladı.

Simge Sağın çocuğu olmadığını açıkladı. Simge Sağın son günlerde medyadaki kendisine yönelik olumsuz haberlerin bir iftiradan ibaret olduğunu belirtti. 2015 yılına ‘Miş Miş’ adlı parçası ile müzik listelerine damgasını vuran ve Türkiye’de geniş çaplı tanınan Simge Sağın hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.
ddiaya göre; aranjör Ozan Bayraşa ile uzun zamandır birlikte olan ünlü şarkıcının, eski evliliğinden bir çocuğu bulunuyor. Sağın’ın bu gerçeği saklamak için büyük çaba harcadığı, en yakın çalışma arkadaşlarına bile açıklama yapmaktan kaçındığı ileri sürüldü.

SİMGE SAĞIN’DAN AÇIKLAMA: TÜM İDDİALAR ASILSIZ!

Ünlü şarkıcının, söz konusu haberler hakkında yaptığı açıklama şöyle:
“22 Mart Çarşamba gecesi saat 23.00’de 1 An Tv’de yayınlanan, sunuculuğunu Cem Aydınlı, Yeşim Erçetin, Esra Sönmezer ve Tuğçe Özbudak’ın yaptığı ”Bir De Bizden Dinleyin’ isimli sözde magazin programında hakkımda ortaya atılan tüm iddialar asılsızdır.

Programda direkt olarak şahsıma yapılan ‘(Çok alkollüyken eski menajeri Cihan Tüke”i çok kötü bir şekilde taciz etti söylemleri ve çocuğum olduğuna dair iddialar) tamamen iftiradan ibarettir.

Cem Aydınlı ve diğer sunucuların özel hayatım ile ilgili bu denli yanlış ve çarpıtılmış düşünceleri, bir magazin programı içerisinde beni seven insanları, magazin gazetecilerini ve tüm izleyicileri yanıltmaya sebebiyet vermelerini kınıyorum.

Şahsım adına başlatılan büyük bir karalama kampanyası olduğunu ve söz konusu programda da bu bir iddiadır şeklinde söylemlerinden dolayı bu haberlere siz değerli basın mensuplarının itibar etmemesini önemle rica ederiz.

Konuyla ve kişilerle ilgili yasal süreç başlatılmış olduğundan basın açıklamamızı dikkate almanızı ve gündemi gereksiz yere meşgul eden bu asılsız haberin kullanılmamasını rica ederim.

Saygılarımla.”

İlginizi Çekebilir

Bahar Candan ölmek istedi

Silivri Cezaevi intihar girişimi ile sarsıldı Bahar candan canını kıymak istedi. Bahar Candan’ın bileklerini keserek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting