Ana Sayfa / Kadınca / Sinem Yalçınkaya evleniyor (Sarp Akkaya evlilik teklifi)
SARP AKKAYA EVLİLİK

Sinem Yalçınkaya evleniyor (Sarp Akkaya evlilik teklifi)

Oyuncu Sarp Akkaya’nın ilginç evlilik teklifi Sinem Yalçınkaya’ya. Sinem Yalçınkaya nereli, yaşı ve neci soruları. Paramparça dizisinin Zamir’i Sarp Akkaya Fenerbahçe basketbol maçında sevgilisine evlilik teklifi yaptı. 

SARP AKKAYA’DAN BASKETBOL MAÇINDA SEVGİLİSİNE İLGİNÇ EVLİLİK TEKLİFİ YAPTI. Oyuncu Sarp Akkaya, bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Sinem Yalçınkaya ile evlilik kararı aldı.
Dün akşam erkek kardeşi Kaya Akkaya, yengesi ve sevgilisi ile Fenerbahçe’nin Ülker Sport Arena’daki basketbol maçını izlemeye giden oyuncu sürpriz bir teklife imza attı.Maçın ilk yarısında canlı skor ekranına ‘Sinem benimle evlenir misin?’ yazısı yansıtıldı.

Duygusal anlar yaşayan Sinem Yalçınkaya teklife ‘evet’ yanıtını verdi.Çift mutlu anlarını fotoğrafını Instagram’da paylaştı.

Sinem Yalçınkaya mutluluğunu Bir “Fenerbahçeli olarak ilk defa basketbol maçını izlemeye gittim. Evet! İyi ki gitmişim çünkü biz kazandık…” sözleriyle dile getirdi.

İlginizi Çekebilir

Berkcan Güven dolandırıldı

Fenomen Berkcan Güven, Alizade tarafından dolandırılmış. Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven katıldığı bir programda beraber …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting