Ana Sayfa / Gündem / Süleyman Özışık, Sedat Peker’in videosunu beğendi

Süleyman Özışık, Sedat Peker’in videosunu beğendi

Hadi Özışık’ın kardeşi Süleyman Özışık’ın Sedat Peker’in paylaşımlarını beğendiği ortaya çıktı, Süleyman Özışık, SedatPeker hayranı mı neler oluyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun hakkında suç duyurusunda bulunmasından sonra sessizliğe bürünen Hadi Özışık’ın kardeşi Süleyman Özışık’tan Soylu’yu kızdırıcak flaş hamlede bulundu.

Hadi-Süleyman Özışık kardeşlerden Süleyman Soylu’yu kızdıracak yeni hamle., Sedat Peker’in paylaşımlarını beğeniyor Süleyman Özışık.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, haklarında suç duyurusunda bulunduğu Hadi ve Süleyman Özışık kardeşlerin dikkat çeken sessizliği bozuldu.

Sedat Peker’in Hadi Özışık ile yaptığı görüşmeyi paylaşmasından sonra gündeme düşen ve uzun süredir sessizliğini koruyan Süleyman Özışık dikkat çeken bir hamlede bulundu. Özışık, Sedat Peker’in paylaşımlarını beğendiği ortaya çıktı.

SÜLEYMAN ÖZIŞIK’TAN, SEDAT PEKER’E BEĞENİ

Günboyu’nun haberine göre yaşananlar sonrası hükümete yakın Türkiye gazetesindeki köşesine “Aklanıncaya kadar ara…” başlıklı bir yazıyla veda eden Süleyman Özışık’ın,  Sedat Peker’in sosyal medya hesabından yayınladığı “Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip abinin yeğeninin kocası Lazoil petrol dağıtım şirketinin sahibi serdar ekşi’nin karakolda milletvekilinin dövülme hadisesinin ve Suriye’ye giden askeri malzemelerle ilgili yaptığım telefon görüşmesi.” videosunu beğendiği ortaya çıktı.

Özışık’ın bir süre sonra yaptığı beğeniyi geri çektiği görüldü.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Tolga Akalın Akşener’e rakip oldu

İYİ Parti’de Genel Başkan adayları artmaya başladı. Son olarak Meral Akşener’e karşı en güvendiği isim …

Sınırsız Hosting