Ana Sayfa / Yaşam / Survivor Berna elendi (Survivor’da dün gece elenen)
SURVİVOR SON ELENEN ÜNLÜ

Survivor Berna elendi (Survivor’da dün gece elenen)

Survivor’da dün gece 21 şubat elenen isim kim oldu sorusunun yanıtı. Survivor 2017 ünlülerden son elenen isim. Survivor’da bu akşam nefes kesecek bir ada konseyi yaşandı. İlhan Mansız ve sema Apak haftanın performans birincileri oldu. Berna Öztürk elendi. 

Berna Öztürk Survivor 2017’den elendi. Dün gece Survivor’dan elenen ünlü Şahika, Sabriye, Sedat ve Berna’dan hangisi olduğunun cevabı. 21 Şubat 2017 Survivor elenen ünlü kim oldu sorusunun yanıtı. Sabriye, Şahika, Sedat ve Berna ünlülüler takımından elenme adayları olarak konseye çıktı. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler takımında takım oylamasıyla Sabriye ve Berna aday olarak bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem, Sedat’ın adını yazmıştı. İkinci gün kaybedilen oyunun ardında da Furkan, Şahika’nın adını söyleyerek son elenme adayını belirlemişti.
Survivor 2017’de dün akşam ödül oyununda ünlüler takımı adeta fırtına estirdi. Seriyi 2-0 kazanan ünlüler takımı ödül olarak 1 hafta boyunca kullanabilecekleri yatakları kazandılar.

Bu akşamki iletişim ödülünü ise gönüllüler kazandı. Haftanın en iyi performansı ise İlhan Mansız ile Sema Apak oldu.

SABRİYE ŞENGÜL YAŞI, İŞİ VE MEMLEKETİ

Trabzonlu sabrişe Şengül neci, nereli, yaşı ve kimdir bilgisi. Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül’ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks’a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül’ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması.

Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.”

Gönüllüler takımı ödül oyunun ardından tam anlamıyla dağıldı. Berna Kekliklerin hedefinde ise Anıl vardı. Tartışmanın uzun süre devam etmesiyle birlikte Volkan ve Erdi’de konuya dahil oldu. Erdi, Anıl’ın haklı olduğunu söyleyince Berna çılgına döndü.. Gerginliğin ardından serenomiye çıkış anında Berna, ünlüler takımından Serhat Akın’la da tartıştı. Gerginlik artınca araya Acun Ilıcalı girdi..

SMS OYLARI SONUCU BELİRLEDİ

Survivor’da bu akşam yaşanan ada konseyinde SMS oylarında rakiplerinden en düşük oyu alacak olan aday adaya veda etti.

BERNA ÖZTÜRK NERELİ, YAŞI VE NECİ

Berna Öztürk, 28 Nisan 1983’de doğdu. Çılgın karakteriyle ünlü olan Berna Öztürk, DJ’lik yapmaktadır.

Survivor 2017 yarışmacısı Berna Öztürk 28 Nisan 1983’de İstanbul’da doğdu. F.M.V. Özel Ayazağa Işık Lisesi’nde ortaöğretimini tamamlayan Berna Öztürk, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. İngilizce, İspanyolca ve Almanca bilen Survivor yarışmacısı, birçok spor dalıyla ilgilenmektedir.

Kiteboard (IKO Uluslararası Eğitmen – Türkiye Yelken Federasyonu Eğitmen – Freestyle Türkiye İkinciliği), Hentbol (lisanslı/Sarıyer Spor Kulübü), Wake-board (lisanslı/Hip-Notics), Tenis, Voleybol ve Wing – Chun gibi spor dalları ile ilgilenen Berna Öztürk, DJ olarak tanınmaktadır.

Berna Öztürk’ün katkıda bulunduğu sevilen şarkılar:

-Son Verdim

-Yolcu

-Hande Yener / Ya ya ya ya

-Berksan / Oh oh

-Hande Yener & Volga Tamöz / Biri Var

-Hande Yener / Deli bile

Müzik alanındaki başarısının yanında oyunculuk alanında da yeteneğini gösteren Berna Öztürk, birçok projede rol aldı.

Diziler:
Saç saça baş başa, Görünmez Adam, Korkusuzlar, Kuzenlerim, Avrupa Yakası.

Sinema:
Balans ve Manevra

Kısa Film:
Kısmet/Kismet

Klip:
Barış / Yine de dönmem sana, Tarkan / Start the fire

Birçok tiyatro oyununda da oynayan Berna Öztürk, Çarkıfelek, Armağan Çağlayan’la Bu hafta ve İşte Benim Stilim’de de yer aldı.

ÇILGIN SEDAT NERELİ, YAŞI VE İŞİ

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Sedat Kapurtu (Çılgın Sedat), birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu olmaya devam ediyor. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Sedat Kapurtu’nun ada hayatındaki yaşamı ve yarışmalarda gösterdiği performans merak ediliyordu. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Adem tarafından eleme potasına sokulan Sedat Kapurtu kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Sedat Kapurtu, Survivor yarışmasının önemli adayları arasında yer alıyor. Hırslı ve takım oyununa yatkın olması nedeniyle sevilen isimler arasında yer alan Survivor Sedat, takım arkadaşları için yaptığı sivri dilli yorumlarla kulislerin hedefinde yer alıyor. Son olarak Adem Kılıçcı’ya savaş açan Sedat Kapurtu, bunun karşılığında kendisini eleme potasında bulmuştur.

Takımı adına çıkmış olduğu 46 karşılaşmanın yalnızca 21’ini kazanmayı başaran Çılgın Sedat, 0.83’lük performans sıralamasına sahiptir. Çılgın Sedat, geçtiğimiz hafta bireysel dokunulmazlığı kazandığında eleme potasına gönderdiği Adem Kılıçcı’nın bu haftaki eleme adayı olmuştur.

Çılgın Sedat olarak tanınan Sedat Kapurtu aslen Sivaslıdır. 16-17 yaşlarındayken mahalle arasında futbol oynayarak spora yönelen Sedat Kapurtu’nın kardeşi Vedat Kapurtu (d.1978) da futbolla ilgilenmektedir. Futbol kariyerine nokta koyarak müzik alanında çalışmalar yapan Sedat Kapurtu’nun kardeşi ise profesyonel futbolcu olarak kalecilik yapmaya devam etmektedir.

Sedat Kapurtu, 4 sene Kadıköy Halk Eğitim merkezinde eğitim aldıktan sonra Şan bölümü okudu. Tar ve Cümbüş çalmaya başlayan Sedat Kapurtu’ya 17 yaşında hocası cümbüş hediye etmiştir. Hocasının aynı yıl vefat etmesinin ardından evlatları, cümbüşü babamızdan yadigar diyerek almışlardır. Çok iyi bir cümbüş ustası olabilecekken yaşadığı bu durumun ardından Sedat Kapurtu sazına küsmüş bu tarihin ardından cümbüşü eline hiç almamıştır. İyi bir müzik kulağına sahip olan Çılgın Sedat, bağlama, davul, bateri, klavye, kanun çalabilmektedir.

Müzik alanındaki yoğun temposunun yanı sıra spordan da geri durmayan Çılgın Sedat, yıllarca karate, kickbox, teakwando sporu ile ilgilenmeyi sürdürmüştür. 1 Eylül 2008 tarihinde Zeytinburnuspor’da profesyonel futbolculuğa başlamıştır. 1 Temmuz 2011 tarihine kadar devam ettikten sonra futbola veda eden Çılgın Sedat, 2 sene Zeytinburnu’nda 3 sene de amatör olarak sürdürdüğü futbol hayatını noktaladı. Çılgın Sedat, aynı zamanda Muaythai hakemliği de yapmaktadır.

Küçük yaşta katıldığı ses yarışmasında ikinci olan Çılgın Sedat, kuaförlükten futbola, futboldan şarkıcılığa, şarkıcılıktan smackdown’a birçok meziyeti olan bir isimdir.

Çılgın Sedat, 2005 yılında Özlem Kapurtu ile evlendi. Siraç (d.2006) adında bir engelli ve Yağız Kapurtu adında 2 oğlu vardır.

2014 yılında “Çılgın Sedat İle Çılgın Show” adında her pazartesi ekranlarda yer aldı.

2015 yılında eşi Özlem Kapurtu ile beraber sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmasına katıldı.

Çılgın Sedat, 2016 yılında Mersin’de “Club Çılgın” adı ile bir eğlence mekanı açmıştır. Yaklaşık 6 ay önce açtığı bu yer 11 Ekim 2016 tarihinde çıkan bir yangın neticesinde kül olmuştur.

ŞAHİKA ERCÜMEN ASLEN NERELİ, NECİ VE YAŞI

Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Şahika Ercümen, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Survivor 2017 tüm hızıyla devam ederken Şahika Ercümen’in ada hayatındaki yaşamı ve yarışmadaki performansı merak ediliyordu. Takım arkadaşı Furkan’ın bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanıp kendisinin adını vermesiyle Şahika Ercümen’de eleme potasına girmiş oldu. Peki, Survivor 2017 ünlüler takımı yarışmacısı Şahika Ercümen kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

Şahika Ercümen, ünlüler adasında yiyecek sıkıntısını çözmesi nedeniyle sevilen isimler arasında yer almıştır. Su altı sporları ile ilgilenmesi ve su altında uzun süre kalması sebebiyle balık tutma işlemi biraz daha kolaylaşmıştır.

Son yarışlarda kötü performans sergileyen Şahika Ercümen, bu kez arkadaşları tarafından tepki çekmiştir. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Furkan ise performans sebebiyle bu haftaki eleme adayı olarak Şahika’yı tercih etti.

Takımı için 32 karşılaşmaya çıkan Şahika Ercümen, 8 mücadeleyi kazanırken 24 mücadeleyi kaybetmiştir. Şahika, 0.16’lık performans puanı ile Survivor’ın en kötü performanslı ismi olmuştur.

Şahika Ercümen, 16 Ocak 1985 yılında Çanakkale’de doğdu. Çanakkale Milli Piyango Anadolu Lisesi’ni bitiren Şahika Ercümen, Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu halen yüksek lisans eğitimine devam etmekte.

Astım hastalığından dolayı çok zor bir çocukluk geçirdiğini ifade eden Şahika Ercümen, sualtı sporlarına başlamasını hayatının dönüm noktası olarak kabul ediyor. Sualtı Sporları Milli Takımı’nda sualtı hokeyi, sualtı rugbysi, monopalet ve serbest dalış branşlarında 100 üzerinde ulusal şampiyonluk ve rekorunun yanı sıra 8 tane de Dünya Rekoru sahibi olan Şahika Ercümen, spor kariyeri dışında diyetisyenlik yapıyor ve sualtı belgeselciliği ile uğraşıyor.

Doğanın korunması, nesli tehlike altında olan canlılar ve engelliler ile dalış gibi sosyal sorumluluk projelerini aktif olarak yürütmekte olan Şahika Ercümen, pek çok kurum ve kuruluş için başarı ve motivasyon seminerleri de vermekte.

Yoğun seyahatler ve antrenman kampları dolayısı ile farklı dilleri ve kültürleri araştırmaya, kitap okumaya düşkün olduğunu ifade eden Şahika Ercümen, sürekli yurtdışı turnuvalara katıldığı için ev yemeklerini çok özlemekte…

Şahika Ercümen Survivor’a katılma sebebini “inanırlarsa her şeyi yapabileceklerini göstermek” ve “insanlara ilham olmak” olarak tanımlıyor. En büyük amacını ise; “Survivor’da yarışırken hayallerimi daha büyük kitlelerle paylaşıp birlikte çoğaltmak” olarak…

İlginizi Çekebilir

Kağıthane’de silahlı çatışma

İstanbul Kağıthane’de çete çatışması. İki grup birbirine ateş açtı 2 kişi öldü. İstanbul’da iki grup …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting