Ana Sayfa / Kadınca / Survivor Erdi Ünver yaşı, işi ve nereli

Survivor Erdi Ünver yaşı, işi ve nereli

Göz6’dan 2017 Survivor’a katılan Erdi Ünver aslen nereli,kaç doğumlu, neci bilgileri. Survivor 2017 Erdi Ünver şampiyon olabilir mi sorusu. TV 8 Survivor 2017 21 Ocak başlıyor Erdi Ünver de yarışmada yer alıyor.

2017 Survivor yarışmacısı Erdi Ünver kaç doğumlu, nereli ve işi ne diye merak ediliyor. TV 8 Survivor 2017 başlama tarihi 21 Ocak ve herkes şimdiden yarışmayı ve yarışmacıları merak eder oldu. Göz6 yarışmasında asabi tavrı ve tartışmaları ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Erdi Ünver, 1988 doğumludur. Bayrampaşa’da yaşayan Erdi Ünver aslen Kırklarelilidir. Gümrük komisyoncusu olarak çalışmaktadır.İşte 21 Ocak 2017’de başlayacak Survivor 2017’deki ünlüler takımının yarışmacıları ve onlar hakkında kısa bilgiler…

ÜNLÜLER TAKIMI İSİMLERİ SURVİVOR 2017
SURVİVOR 2017 YİNE REYTİNGLERİ KIRACAK GİBİ GÖRÜNÜYOR. Acun Ilıcalı, Survivor 2017 hakkındaki bilgileri sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Daha önce Survivor 2017 ünlüler kadrosunda İlhan Mansız, Furkan Kızılay, Serhat Akın, Seda Demir, DJ Berna Öztürk ve Tarık Mengüç’ün yer alacağını belirten Ilıcalı son isimleri de 2016’nın son gününde açıklamıştı.

Buna göre; Survivor 2017’de Çılgın Sedat lakaplı Sedat Kapurtu, Milli atletler Sema Apak, Pınar Saka, milli boksör Adem Kılıçcı, dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen ve dünya kick boks şampiyonu Sabriye Şengül ünlüler kadrosunda yarışacak.

İlginizi Çekebilir

Ülkü Sakalar neci, nereli ve kim?

Ülkü Sakalar aslen nereli, neci, yaşı, eğitimi ve kimdiri. İBB’de Tevfik Göksu’nun yerine başkanvekili olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sınırsız Hosting